1NO

Centipat
Yer
Oda
Öncelikle merhabalar. Umarım gerekli cevaplar gelecektir.
LGS de yaptığım hatalı Türkçe işratlemesiyle puanım 350'ye düştü 400'den.
6. sınıftan beri JavaScript, node.js, Discord.js ile uğraşıyorum. VDS/VPS'ye sahibim.
350 puan ile nitelikli bir liseye gidemeyeceğim OBP 95 olduğu için Eskişehir'deki en iyi sınavsız Anadolu lisesine gidebiliyorum.
C#, C++, pyhton, CSS 3, HTML 5 vs öğreneceğim.
Lise seçimimi nereye yapmalıyım Anadolu lisesine mi gitmeliyim? Yoksa bilişim ile ilgilimi bir lise seçmeliyim.
Başka meslek lisesine gitmek istemiyorum OBP ile girerim daha iyi. Bilgili kişiler cevap verirse sevinirim.
Yalan konu olduğunu düşünenler olursa.
tcp.PNG

Son düzenleme:

technope

Picopat
Anadolu lisesi. Çünkü sayısalını daha çok geliştirebilirsin. Bilişim ile ilgili lisede sayısalın biraz düşük kalabilir. Anadolu lisesi okurken kendini geliştirmeye devam edebilirsin. Üniversiteye de güzelce hazırlanıp güzel bir okula yerleşebilirsin mezun olunca. Bilgisayar mühendisiyim, sorularını sorabilirsin.

yemirbo

Centipat
Yer
Riot Games
Siz benim kopyamsınız sanırım :) Ben de 5. sınıftan beri kodlamayla ilgileniyorum. Kodlamaya girişim discord.js ile oldu. Sonradan JavaScript, HTML, CSS ve Python öğrendim.

KS
KS
1NO

1NO

Centipat
Yer
Oda
İstanbul içi isen önereceğim tek lise. Teknopark İstanbul mesleki ve teknik Anadolu lisesi.
Yalnız puanı çok yüksekti en son 470 küsurdü.

LGS 2021 türkçede yaptığım hatalı işaretleme 400'den düştü.
Anadolu lisesi. Çünkü sayısalını daha çok geliştirebilirsin. Bilişim ile ilgili lisede sayısalın biraz düşük kalabilir. Anadolu lisesi okurken kendini geliştirmeye devam edebilirsin. Üniversiteye de güzelce hazırlanıp güzel bir okula yerleşebilirsin mezun olunca. Bilgisayar mühendisiyim, sorularını sorabilirsin.

İlk önce C# mi Pyhtonmu öğrenmeliyim Pyhton öğrenip temel atmak daha mantıklı geliyor.

Makaleler
1
Yer
Holland
LGS 2021 türkçede yaptığım hatalı işaretleme 400'den düştü.
Hocam dediğim liseye girmek fen lisesine girmekten daha zor zaten çok zekileri alıyorlar geçen monster bilgisayar vermişlerdi. Biz diğer meslekler aptal gözüyle bakıldığımız için bozuk tablet dağıttılar.

Yeni konular

Yukarı