İçimi güzel sigara önerisi

Parliament midnight Blue'ya da Marlboro Edge. Bende senle aynı düşünüyorum. Fakat Slender Blue kağıt gibi geliyor 😂.
Midnight Blue Slenderla eşdeğer gibi zaten, o da çok fark ettirmiyor. Edge'i uzun süreli içmeyi deneyeceğim.

Camel Slender Blue Line alayım dedim, ilk çöpten boğazımı oldukça yaktı.

Merhaba, yaklaşık 2 yıldır winston slender Blue içiyorum. Sigara iyi hoş ama kesmiyor, o tarz ama biraz daha ağır bir sigara arıyorum. Parliament night Blue ve marlboro red güzel içimli fakat 5 TL daha pahalı, vermeye içim gidiyor. Var mıdır aynı fiyat oranına sahip içimi güzel sigara?

Kırmızı pallmall.

Merhaba, yaklaşık 2 yıldır Winston Slender Blue içiyorum. Sigara iyi hoş ama kesmiyor, o tarz ama biraz daha ağır bir sigara arıyorum. Parliament Night Blue ve Marlboro Red güzel içimli fakat 5 TL daha pahalı, vermeye içim gidiyor. Var mıdır aynı fiyat oranına sahip içimi güzel sigara?
Adiyaman tutunu, bir kere tutunun sigaradan ne kadar daha dogal tat verdigini anladin mi paket sigara icemiyorsun.

Halk arasında bir tabirle çok hafif olduğu belli hocam. Benlik bir sigara değil.
1690035596952.png

Bundan daha ağırını istiyorsan Parliament içeceksin, boşuna konu oluşturmana gerek yokmuş.

Midnight Blue Slenderla eş değer gibi zaten, o da çok fark ettirmiyor. Edge'i uzun süreli içmeyi deneyeceğim.

Camel Slender Blue Line alayım dedim, ilk çöpten boğazımı oldukça yaktı.

Bence tad farkı çok var aralarında. Şu sıralar Edge'e bende kaydım sayılır. Sadece çok yumuşak içimli olduğu için içme sayısı artıyor. Malum zamlardan sonra fiyatları da uçtu.

Merhaba, yaklaşık 2 yıldır winston slender Blue içiyorum. Sigara iyi hoş ama kesmiyor, o tarz ama biraz daha ağır bir sigara arıyorum. Parliament night Blue ve marlboro red güzel içimli fakat 5 TL daha pahalı, vermeye içim gidiyor. Var mıdır aynı fiyat oranına sahip içimi güzel sigara?

Hocam siz sigara içip 5 yıl sonra pişman olmuyor musunuz? Tüm sigaralar içimi falan aynıdır. Düz tütünden farksız. Tütün verseler sana çatal kaşık ile yer miydin? 40 lira 3 paket hesabıyla ayda 3600 lira ediyor hocam. Bir gencin zaten aylık harçlığı 200-300 değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı