İçimi güzel sigara önerisi

Hocam siz sigara içip 5 yıl sonra pişman olmuyor musunuz? Tüm sigaralar içimi falan aynıdır. Düz tütünden farksız. Tütün verseler sana çatal kaşık ile yer miydin? 40 lira 3 paket hesabıyla ayda 3600 lira ediyor hocam. Bir gencin zaten aylık harçlığı 200-300 değil.
Günde 3 paket mi? Ne yaptın hocam? Sigaların arasında dağlar kadar fark var, tütünle tekel zaten karşılaştırılamaz bence. Pişman olsam da bırakamayacağımı biliyorum, ondan uğraşmıyorum bırakmaya.

Günde 3 paket mi? Ne yaptın hocam? Sigaların arasında dağlar kadar fark var, tütünle tekel zaten karşılaştırılamaz bence. Pişman olsam da bırakamayacağımı biliyorum, ondan uğraşmıyorum bırakmaya.

Hocam bir insan kuyuya 1 kez düşer bence. 2-3 düşmek istediğinde kafasındaki düşünceye hakim olmalıdır. Eğer 2-3 kez daha düşeceğinizi ön görüp düşeceksiniz zaten sonuçlarına katlanırsınız. 5 yıl sonra burnunuzdan değil başka yerlerden nefes almayı deneyeceksiniz. Neyse, içen kadar içtirenin de suçu var.

Merhaba, yaklaşık 2 yıldır winston slender Blue içiyorum. Sigara iyi hoş ama kesmiyor, o tarz ama biraz daha ağır bir sigara arıyorum. Parliament night Blue ve marlboro red güzel içimli fakat 5 TL daha pahalı, vermeye içim gidiyor. Var mıdır aynı fiyat oranına sahip içimi güzel sigara?

Muratti rosso.

Yeni konular

Geri
Yukarı