İçine edilen bir hayat

Emre Sakinmaz

Hectopat
İnternette fırsatlar bitmez, mesela 2k gibi küçük sermayem ile borsada yüzde 100 karlar yaptığımı biliyorum. Tabii eğitimini aldıktan sonra. Sen de yazılım, video editleme vs gibi eğitimler alıp geleceğini bundan kazanabilirsin. Herhangi bir mesleğe alaylı olarak girebilirsin veya eğitim kursunu aldıktan sonra girebilirsin, aşçılık misal.

AnTİ_DoTE

Hectopat
Hiç başarılı olduğun bir nokta yok mu? Elbet vardır kendinini o noktada geliştir yetiştir. Gerekirse yaşım geçti deme okulunu bitir. Hiçbir şey için geç değil bu hayatta. Ruhen rahatlamak istiyorsanda namaz kıl, dua et. Gerçekten rahatlatıyor ama inanarak yap. Dinle işim olmaz diyorsanda iyi şeyler yap. Birilerine yardım et. Hayvanlara yardım et su ve yemek ver. Al evinde besle. Bunlar bile seni hayata bağlar.

KS
E

ekrem816

Hectopat
Yer
Gaziantep
Hiç başarılı olduğun bir nokta yok mu? Elbet vardır kendinini o noktada geliştir yetiştir. Gerekirse yaşım geçti deme okulunu bitir. Hiçbir şey için geç değil bu hayatta. Ruhen rahatlamak istiyorsanda namaz kıl, dua et. Gerçekten rahatlatıyor ama inanarak yap. Dinle işim olmaz diyorsanda iyi şeyler yap. Birilerine yardım et. Hayvanlara yardım et su ve yemek ver. Al evinde besle. Bunlar bile seni hayata bağlar.

Bugün işimi kaybettim.

Sadece Boy

Picopat
Makaleler
1
Bugün işimi kaybettim.
Kardeşim işini kaybetmiş olabilirsin ama hayat inancını kaybetme.
Belli ki bilgisayar başında vakit geçirmeyi seviyorsun arkadaşlar dediği gibi freelancer çalış bişeyler öğrenmeye çalış.
Yapamayabilirsin olmayabilir ama sen öğrenmeye bak.

Yukarı