İçinizde ukte kalan donanımlar nelerdir?

800₺ civarıyken RX 570. O fiyatta nasıl bu kadar iyi performans veren bir kart ürettiler hala çözemedim. Keşke kullanabilseydim.

800₺ civarıyken RX 570. O fiyatta nasıl bu kadar iyi performans veren bir kart ürettiler hala çözemedim. Keşke kullanabilseydim.
Belki yıl olmamıştır, arkadaşa RX 470 Mining Edition aldırmıştım zorla ve 650 TL gibi bir fiyata bulmuştuk. Şuan kendisi mining yapıyor ve bana dua ediyor. :D

Evet soru başlıkta. Sadece donanım parçaları olarak sormak istedim. Hayatınızda genel olarak içinizde kalan ukteleri sormuyorum, onlar için çok konu açılmış zaten. Burası teknoloji platformu olduğu için sorum bu şekildedir.

Vakti zamanında içinizde kalan, alamadığınız için üzüldüğünüz donanım parçaları var mıydı? Hala bir şekilde elinize geçse, şu an performanssız olsa bile sizi mutlu edecek parçalar?

NVIDIA GTX 1080 Ti.
NVIDIA GTX 480.
NVIDIA GT 9800.
NVIDIA FX 5700.
Intel i7 1. nesil herhangi bir işlemci.
Intel Quad Core serisi.
AMD FX 8 serisi (gerçi kullandım ama çok geçti artık.)
Bunlar çok içimde kalmıştı ilk çıktığı zamanlar.

GTX 1050 Ti ama MSI Gaming X olanından. Zamanında ne yakışıklı karttı ki hala yakışıklı (bence 3090'dan yakışıklı). O zaman performansı da gayet iyiydi (5 sene önce). Hep içimde kalmıştır. 10xx serisi bence NVIDIA'nın en iyi serisidir.

GTX 1050 Ti ama MSI Gaming X olanından. Zamanında ne yakışıklı karttı ki hala yakışıklı (bence 3090'dan yakışıklı). O zaman performansı da gayet iyiydi (5 sene önce). Hep içimde kalmıştır. 10xx serisi bence NVIDIA'nın en iyi serisidir.
Eski ekran kartım. Aman aman da değildi sanki be. :)

Zamanında İtalya'dayken ekran kartı alacaktım. Kredi kartımın 1000 lira limiti vardı. GTX 1080 vardı 2200 lira. Parayı koydum içine, almaya çalıştım hata verdi sürekli. Sonra bankaya ulaştım bir şekilde, bana dediler ki içine ne kadar koyarsan koy en fazla limitinin 2 katına ürün alabilirsin. Ben de 1600 liraya 1070 almıştım. Memnun muydum, evet. Ama o 1080 hep içimde kaldı. :)

Evet soru başlıkta. Sadece donanım parçaları olarak sormak istedim. Hayatınızda genel olarak içinizde kalan ukteleri sormuyorum, onlar için çok konu açılmış zaten. Burası teknoloji platformu olduğu için sorum bu şekildedir.

Vakti zamanında içinizde kalan, alamadığınız için üzüldüğünüz donanım parçaları var mıydı? Hala bir şekilde elinize geçse, şu an performanssız olsa bile sizi mutlu edecek parçalar?

NVIDIA GTX 1080 TI
NVIDIA GTX 480.
NVIDIA GT 9800.
NVIDIA FX 5700.
Intel i7 1. nesil herhangi bir işlemci.
Intel Quad Core serisi
AMD FX 8 serisi (gerçi kullandım ama çok geçti artık.)
Bunlar çok içimde kalmıştı ilk çıktığı zamanlar.
Asus Tuf Gtx 1650

3 sene önce babama çok yük olmamak için GTX1660 seçtim fakat babam bana parasını benim vereceğimi söylediğinde keşke RTX2060 alsaydım dedim.

Geri
Yukarı