İçki içenler neden içki içiyor?

Tadı çok kötü içenleri anlamıyorum yüksek ihtimal kafa dağıtmak için içiyorlar. Fakat keyfine içenlerin sayısı bir hayli yüksek bence. Alkol kullanmam sağlığımı düşürmem.

Yıllardır içerim ortaokulda başladım. Ortaokulda heves gösteriş için, lisede muhabbet, dert keder, kız meseleleri için. Şu anda da tamamen keyif aldığım için içiyorum. İleride de büyük ihtimal geçmişe özlemden içerim. Bokunu çıkartmadıkça ve triplere girmedikçe içmenin güzel olduğunu düşünüyorum. Tabii +18 arkadaşlar için bu öneri :D 5-6 bira çekip oyun oynamak gibisi yok.

Verdiği sarhoşluk hissini seviyorum. Hafiften sarhoş olup müzik dinlerken oyun oynamak bile keyif veriyor. Ayrıca biranin tadına bayiliyorum. Diğer yüksek alkollü içkilerin tadını cok sevmiyorum. Genel olarak sarhoşluk hissi güzel geliyor bana.
Ha tabi 1 Eylül'den beri içmiyordum. Yılbaşında içtim biraz. Perişan oldum. Uzun bir süre ara. 😀

Yıllardır içerim ortaokulda başladım. Ortaokulda heves gösteriş için, lisede muhabbet, dert keder, kız meseleleri için. Şu anda da tamamen keyif aldığım için içiyorum. Bokunu çıkartmadıkça ve triplere girmedikçe içmenin güzel olduğunu düşünüyorum. Tabii +18 arkadaşlar için bu öneri :D

Bu yorumundan ötürü doğan'dan taksim istiklal de bir adet bira kazandınız iyi yorumlar.:D

Verdiği sarhoşluk hissini seviyorum. Hafiften sarhoş olup müzik dinlerken oyun oynamak bile keyif veriyor. Ayrıca biranin tadına bayiliyorum. Diğer yüksek alkollü içkilerin tadını cok sevmiyorum. Genel olarak sarhoşluk hissi güzel geliyor bana.
Ha tabii 1 Eylül'den beri içmiyordum. Yılbaşında içtim biraz. Perişan oldum. Uzun bir süre ara. 😀

Ha tabii 1 Eylül'den beri içmiyordum. Yılbaşında içtim biraz. Perişan oldum. Uzun bir süre ara. 😀

Vah vah kıyamam.:D

Geri
Yukarı