iCUE 4000X kasaya Arctic LF 2-360mm sığar mı?

Emirizmir

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba.
Arctic LF 2-360mm ARGB alacağım ve kasanın önüne monte etmeyi planlıyorum. Acaba bu ikiliyi kullanan var mı?
Ve sığar mı önüne?
Çünkü biliyorsunuz Arctic soğutucular biraz kalın.
Bilgisi olan varsa söyleyebilir mi?

Sayfanın en aşağısında fotoğrafları var.
Peki önerir misin yoksa H150i ye mi yöneleyim?
O kadar kötü durmuyor aslında.
@Uchiha Shisui sizce H150I ye mi yöneleyim yoksa Arctic LF 2 360Mm alayım mı? Fikrinizi merak ediyorum.
Corsair H150I alırsam pompa sesi gelmesinden korkuyorum açıkçası.

Son düzenleme:
@Uchiha Shisui sizce H150I ye mi yöneleyim yoksa Arctic LF 2 360Mm alayım mı? Fikrinizi merak ediyorum.
Corsair AIO'lar için ne desem bilemiyorum. Seven var, yeren var. Eğer sisteminizde birden fazla Corsair bileşeni varsa uyum içinde de oluyor tabii. Soğutma konusunda geri kalmıyor. Lakin belirttiğim üzere özellikle pompa sesinden rahatsız kullanıcılar da bulunuyor. Ama Arctic AIO'lar 120mm'den 420 mm'ye kadar üst seviye performans sunuyor. Bu açık.

H150I'den Pompa sesi muhabbetinden dolayı Arctic 360mm'ye geçen bir arkadaş sıcaklıklarda 10 dereceye yakın düşüş olduğunu söylemişti. Başka kullanan birisinde sıcaklıklar epey yüksekti. Ben olsam almazdım. Galahad 360mm'de iyi soğutucudur ama ARGB'siz Arctic 360mm alacaksan aradaki fiyat farkına değmez. Aşağı yukarı performansı aynı soğutucular ama Arctic %100 fan hızında çok daha sessiz çalışıyor. Galahad 360 53dB, Arctic LF360 43dB.

H150I'den Pompa sesi muhabbetinden dolayı Arctic 360mm'ye geçen bir arkadaş sıcaklıklarda 10 dereceye yakın düşüş olduğunu söylemişti. Başka kullanan birisinde sıcaklıklar epey yüksekti. Ben olsam almazdım. Galahad 360mm'de iyi soğutucudur ama ARGB'siz Arctic 360mm alacaksan aradaki fiyat farkına değmez. Aşağı yukarı performansı aynı soğutucular ama Arctic %100 fan hızında çok daha sessiz çalışıyor. Galahad 360 53dB, Arctic LF360 43dB.
Peki sizce bu kasa için Arctic alsam çok sıkıntı çeker miyim montajında?

Yeni konular

Geri
Yukarı