iCUE 4000X kasaya Arctic LF 2-360mm sığar mı?

Peki sizce bu kasa için Arctic alsam çok sıkıntı çeker miyim montajında?
Montajında sıkıntı çekmezsin, sipariş ettiğin yerden gelen kutunun arkasındaki revizyon numarasına bak. Numaraya baktıktan sonra youtube arama kısmına "arctic liquid freezer ii 360 installation am4" yaz. Karşına revizyon numarasına göre montaj videosu çıkacak.

Bunun gibi :
1650755391731.png

Videolardan uygun olanı seç ve montaja başla, içerisinden termal macun çıktığı için ekstra olarak almana gerek yok. Gelen termal macun son derece performanslı zaten.

Kutu içeriğinden fanlar radyatöre montajlı olarak çıkıyor, ekstra olarak montajla uğraşmana gerek yok, sadece kasaya radyatörü takarken birkaç vidasını takacaksın ve işlemci üzerine kısa bir montaj işlemi gerçekleştireceksin. Fanlar çoklayıcı ile tek kabloya indirilmiş, kablo karmaşasını gizlemek için de tekleyici kablo radyatör borusunun içinden geliyor tek bir kablo şeklinde. O kabloyu da anakart üzerinde bulunan CPU fan kısmına takacaksın, ekstra olarak pump veya başka bir kablo takmana gerek kalmayacak.

Montaj anında yardım edecek birisi olursa işlemi çok daha hızlı halledersin, tek kişi de yapılır fakat iki kişi çok daha rahat olur, haberin olsun.

Montajında sıkıntı çekmezsin, sipariş ettiğin yerden gelen kutunun arkasındaki revizyon numarasına bak. Numaraya baktıktan sonra youtube arama kısmına "arctic liquid freezer ii 360 installation am4" yaz. Karşına revizyon numarasına göre montaj videosu çıkacak.
Hocam benim sıkıntı çekeceğimi düşündüğüm kısım radyatörü kasanın önüne sığdırmak. Alan biraz da çünkü insanlar ucu ucuna sığdırmış.
Yoksa montaj konusunda sıkıntı yok daha önce çok sıvı soğutucu montajı yaptım.

Hocam benim sıkıntı çekeceğimi düşündüğüm kısım radyatörü kasanın önüne sığdırmak. Alan biraz da çünkü insanlar ucu ucuna sığdırmış.
Yoksa montaj konusunda sıkıntı yok daha önce çok sıvı soğutucu montajı yaptım.
Eline kumpas veya metre alıp radyatör ve fanların sığıp sığmayacağını ölçebilirsin.

Geri
Yukarı