Çözüldü iCUE ASUS anakartımı görmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

toprakAB

Femtopat
Bu durumda ne yapabilirim? Şu an ışığı sönük ve sinirimi bozuyor.Ayrıca Armoury Crate'i yüklemeye çalıştığımda "Windows şuan meşgul..." hatası veriyor yani Armoury Crate de olmaz.

Çözüm
@crazyreign hocam tamam o şimdi gitti fakat güncelleme yap diyor güncelleme sayfasına gidiyorum güncel diyor.Eki Görüntüle 1824818Eki Görüntüle 1824819

Hocam çözüm yok galiba 😕
Herhalde az önce bu anakartın desteklendiği ile ilgili söylediğim şey yanlış.
ASUS'un kendi Armoury Crate desteklenen cihazlar listesine bakıyorum, 2018 öncesi hiçbir şey yazmıyor. O anakart da 2017 yılında çıkmıştı.
1687013778453.png

Sanırım gerçekten desteklenmiyor. Çok şaşırtıcı, niye durduk yere destekleri kestiler ki? Ayrıca GTX 1000 serisi ROG STRIX kartların da desteği kaldırılmış diyor. Tam da ROG STRIX GTX 1060 almışken...

Eski sürüm Armoury Crate'leri denemek lazım ama internette biraz bakındım, çok bir şey göremedim. Eğer kendin bulabilirsen bir onları dene. Eğer olmazsa da yapacak bir şey yok, aklıma farklı bir şey gelmiyor.
iCUE'nun ASUS anakart veya ekran kartlarını görmesi için mecburen Armoury Crate yüklemen gerekiyor. Yüklemediğin taktirde göremez. Ayrıca iCUE 5'te ASUS eklentilerini eklemen gerekiyor. iCUE 5'ten öncesinde kendisi görüyor.
Eki Görüntüle 1824772

Armoury Crate'i yükleyememenin nedenini bilmiyorum ama mecburen ilk çözmen gereken sorun o olacak.
Hocam Armoury Crate kuruluydu fakat güncelleyin diyordu bende sildim yükledim hata vermeye başladı.

PC rest attınız mı?
Atıyorum.

Hocam Armoury Crate kuruluydu fakat güncelleyin diyordu ben de sildim yükledim hata vermeye başladı.
Verdiğim linkten Armoury Crate Uninstaller aracını indir. Direkt kaldırırken sorun yaşamayan ben görmedim Armoury Crate'i. Bununla bir dene, sonrasında tekrar kurmayı dene bakalım.

@crazyreign, X670E-PLUS ve her şey en güncel sürümle yüklü.
İlginç. Çok yeni bir anakart olduğu için Aura SDK'nin görmemesinin olasılığı hakkında aklıma başka bir şey gelmiyor. Şu an ROG STRIX B760-A GAMING WIFI D4 kullanıyorum, bundan önce de TUF B450-PRO GAMING kullanıyordum. Hiçbir sıkıntı yaşamadan iCUE'da kontrol edilebiliyordu.

Belki ilerde Armoury Crate (ve SDK'leri) sürümlerinde çalışır. Bekleyip görmek lazım.

Verdiğim linkten Armoury Crate Uninstaller aracını indir. Direkt kaldırırken sorun yaşamayan ben görmedim Armoury Crate'i. Bununla bir dene, sonrasında tekrar kurmayı dene bakalım.

İlginç. Çok yeni bir anakart olduğu için Aura SDK'nin görmemesinin olasılığı hakkında aklıma başka bir şey gelmiyor. Şu an ROG STRIX B760-A GAMING WIFI D4 kullanıyorum, bundan önce de TUF B450-PRO GAMING kullanıyordum. Hiçbir sıkıntı yaşamadan iCUE'da kontrol edilebiliyordu.

Belki ilerde Armoury Crate (ve SDK'leri) sürümlerinde çalışır. Bekleyip görmek lazım.
Hocam acaba 3 GB olanı mı yoksa 2 MB olanı mı yüklemeliyim? @crazyreign

Yeni konular

Geri
Yukarı