Rehber ID Cooling SE-224 XT alınır mı?

Bu Çinli adamlarda nasıl bir kafa var çözemedim. Daha üst model soğutucuya daha kötü macun koymak 10 IQ hareket.

Ben SE-224 XT derim. Nikel boru olması, daha iyi macun ve daha yüksek CFM'li fanlar artı yanları.

Öte yandan Arctic daha sessiz. Aradaki fark %3-5 ancadır. Hangisini beğendiyseniz onu alın.

Daha üst model soğutucuya daha kötü macun koymak 10 IQ hareket.
Bunun gerçekten mantığını çözemedim. İçerlendim resmen. SE-207 içerisindeki macunu kullanan ben SE-224-XT'deki macunu görünce tepkim böyle oldu.
1614801073496.png

Bu Çinli adamlarda nasıl bir kafa var çözemedim. Daha üst model soğutucuya daha kötü macun koymak 10 IQ hareket.

Ben SE-224 XT derim. Nikel boru olması, daha iyi macun ve daha yüksek CFM'li fanlar artı yanları.

Öte yandan Arctic daha sessiz. Aradaki fark %3-5 ancadır. Hangisini beğendiyseniz onu alın.
Hocam sessiz olması benim için daha önemli açıkcası fakat hala bilemiyorum. SE-224 XT gerçekten sesli midir? Yani atıyorum intel stock fan kadar ses çıkarır mı?

Merhabalar, Snowman T6 Ultra mı daha iyidir, yoksa bu mu?
T6 Ultra performans olarak öndedir diye düşünüyorum ancak ikisinin karşılaştırmalı incelemesi mevcut feğil ve T6 Ultra'nın fanlarının gürültülü olduğu söyleniyor. SE-224-XT ile ilgili olumsuz bir yorum göremedim internette.

T6 Ultra performans olarak öndedir diye düşünüyorum ancak ikisinin karşılaştırmalı incelemesi mevcut feğil ve T6 Ultra'nın fanlarının gürültülü olduğu söyleniyor. SE-224-XT ile ilgili olumsuz bir yorum göremedim internette.
Soğutucu + Macun için 250 TL bütçem var. Bu bütçeye T6 Ultra + MX4 alabiliyorum ama aynı zamanda bu soğutucuyu da alabiliyorum. İçinden çıkan macun MX4 ile aynı performansta mı? Sizce ne yapmalıyım?

Soğutucu + Macun için 250 TL bütçem var. Bu bütçeye T6 Ultra + MX4 alabiliyorum ama aynı zamanda bu soğutucuyu da alabiliyorum. İçinden çıkan macun MX4 ile aynı performansta mı? Sizce ne yapmalıyım?
SE-224-XT red modeli Akakçe'de 219 TL idi.

İçerisinden TG-25 macun çıkıyor, 10.5 W/MK değerlikli bir macun. Yani kutusundan çıkan macun MX-4'ten daha iyi bir macun. Ancak dediğim gibi, burada karar tamamen size bağlı hocam. İkisi de üzmez.

Bu da ürünün sitesi. Gallery sekmesinde macun görseli var.

SE-224-XT red modeli Akakçe'de 219 TL idi.

İçerisinden TG-25 macun çıkıyor, 10.5 W/MK değerlikli bir macun. Yani kutusundan çıkan macun MX-4'ten daha iyi bir macun. Ancak dediğim gibi, burada karar tamamen size bağlı hocam. İkisi de üzmez.

Bu da ürünün sitesi. Gallery sekmesinde macun görseli var.
Hocam internette şöyle bir test gördüm. Bir arkadaş bu soğutucunun 500 liralık Artic 34 Duo'dan daha iyi olduğunu söylüyor.
1615248057262.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Siz ne düşünüyorsunuz?

Geri
Yukarı