İdda oynuyor musunuz?

Bunları oynamak bana çok saçma ve vakit kaybı gibi geliyor ama bizim arkadaşlar para yatırmadan kendi aralarında oynuyorlar vakit geçsin diye. Hayatımda da hiç oynamadım. Oynamayı da düşünmüyorum.

Hocam oynuyorum ama çok aralıklı. Zaten bir hastalık haline gelirse maddi olarak bir çöküntüye sebep oluyor. Sürekli oynayan biri her zaman hırs yapar ve kasaya kazandırır. Arada sırada zevk için oynayan insanın tutturma ihtimali daha yüksektir, kafası rahattır. Tutsa da tutmasa da maddi olarak fazla etkilenmez. Tabii illegal sitelerde canlı olarak sürekli oynayıp büyük paralar kaldıranlar var, onlar da maçın gidişaatına göre az çok yorum yapabilme yeteneğinize bakar.

*İşin özü kısaca iddaa pişmanlıktır, para kaybıdır :D

Oynamadım, Oynamayı düşünmüyorum ve tavsiyede etmem. Gidin helalinden 1 ay çalışın. Parayı emek vererek kazan. Hem helalinden kazandığın para insanı rahatlatıyor.

Meraktan 1 kere oynamıştım. 3 maç oynamıştım, 2' si tutmuştu 3. Son dakikada yatmıştı 20tl boşa gitmişti ı zaman anladım çok gereksiz bir şey olduğunu :D :) .

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı