İddia oynuyor musunuz?

Bizim arkadaş oynuyor. 500 kazanıyorsa 2500 kaybediyor. Dipsiz kuyu asla oynamayın. Piyango bileti alırsınız yılbaşı bileti vs ama iddia oynamayın.

Oynamıyorum fakat askerde bir arkadaş vardı. Herhangi bir takımı söyle kadrosunu sayıyordu, hangi oyuncunun nereden geldiğini, kaç numara forma giydiğini, aldıkları ödülleri falan hepsini ezberlemişti. 7 Yıldır iddia oynuyormuş, komutanlar iyi para kazandı çocuğun sayesinde. :)

Oynamıyorum ama oynanacaksa sürekli oynanmamalı ve para kazanma amacı olmamalı. İddiadan para kazansanız bile hemen bitiyor.

Hiç bulaşmayın hocam, dipsiz kuyu gibidir kendisi sakın, aman, önermiyorum önermiyeceğim.

Hocam haklısınız keyfine oynuyorum para kazanmak gibi bir amacım yok.

Oynamıyorum fakat askerde bir arkadaş vardı. Herhangi bir takımı söyle kadrosunu sayıyordu, hangi oyuncunun nereden geldiğini, kaç numara forma giydiğini, aldıkları ödülleri falan hepsini ezberlemişti. 7 yıldır iddia oynuyormuş, komutanlar iyi para kazandı çocuğun sayesinde. :)

:D iyiymiş hocam

Yıllar önce oynardım hatta ücretsiz maç paylaştığım Facebook sayfam vardı. Bir keresinde 2/1 25 oran tutturup 4 orandan yatmıştık tüm ahali bayağı üzülmüştü bir o kadar da takipçi gelmişti 25 oran tutturunca. :D

1/2 2/1 hastasıyız hocam :D

Ucuz miktarda oynarsanız oynanır. Risk alıp 1500₺ basıp parayı 2'ye katlayanlarda yok değil tabii. Tavsiye değildir, kumardır, zarardır.
Haklısınız gerçekten

Geri
Yukarı