İddia: İmamoğlu ve Yavaş, CHP'nin Kılıçdaroğlu'na destek metnine imza atmadı!

Kemal Kılıçdaroğlu'na destek tweetleri gelmeye başladı. Ne kadar isteyerek, ne kadar istemeyerek attıklarını bilemeyiz elbette.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

@detista emir geldi anlaşılan KK'dan. Artık yapacak bir şey yok başka isimlere bakalım, Fatih Erbakan veya İnce'e bakacağız çoğunluk nereye kayar konuşulur takip edeceğiz.

Kemal Kılıçdaroğlu'na destek tweetleri gelmeye başladı. Ne kadar isteyerek, ne kadar istemeyerek attıklarını bilemeyiz elbette.

Aynı anda atmaları herşeyi özetliyor zaten, daha durun bakalım neler olacak.

Kemal'in tayyibin adamı olduğunu bilmeyen var mı?

Tayyip in gizli ajanı bu. Gizliden Erdoğan'a çalışıp. CHP'yi ağır satıyor. Erdoğan'a oy kazandırıyor.

FbZDjF1WAAc9H9X.jpg

@Sinan. pek sanmıyorum ama ters köşe yapmasınlar bir şey 😂
Şuan bazı gazeteci bozuntuları Kılıçdaroğlunu savunuyor, istedikleri kadar uğraşsınlar :)

Seçime giderken kapanmış Türban sorununu meclise getirip, Demirtaşa özgürlük diyerek kime çalıştıkları belli oluyor. Muharrem ince haklı çıktı, Atatürk bile olsa chp aday yapmaz.

@Sinan. KK, Atatürk olsa da kendini aday yapardı🤣 Vallaha akraba ziyaretlerini gezdim KK değil de Yavaş olsa AKP veren adam bile vereceğini söylüyordu artık AKP vermek istemeyen Erbakan'a dönüyor gibi.

@Sinan. KK, Atatürk olsa da kendini aday yapardı🤣 Vallaha akraba ziyaretlerini gezdim KK değil de Yavaş olsa AKP veren adam bile vereceğini söylüyordu artık AKP vermek istemeyen Erbakan'a dönüyor gibi.
İşte bende onu diyorum ama anlayan kim ? Sırf Türk milliyetçisi diye istemiyorlar, yoksa harika birisi.

En azından kurulacak olan yeni ittifak kararsız seçmenin oyunu alacak ve Erdoğanın ilk turda kazanmasını engelleyecek. Düşün ki, zamanında bu adamı dinleyip Ekmelettine oy verdim, artık yeter.

Yeni konular

Geri
Yukarı