[İddia] PS5 Pro ve GTA 6 gelecek yıl çıkış yapacak, GTA 6'nın PS5 Pro'da 8K oynama seçeneği olacak

Makaleler
2
Yer
Ankara
Oyunla konsolun aynı anda çıkması olası. Konsolun 2024 Kasım'da geleceği düşünülüyor ve Rockstar'da oyunlarını hep eylül- Kasım aralığından çıkarıyor.

Bana inandırıcı gelmeyen şey 8K/ 30FPS ve 4K/ 60FPS seçeneği oldu.

Zaten kaynaklar da çok sağlam kaynaklar değil. Birileri eğlenmeye çalışıyor olabilir.

Kaynaklar:

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunla konsolun aynı anda çıkması olası. Konsolun 2024 Kasım'da geleceği düşünülüyor ve Rockstar'da oyunlarını hep eylül- Kasım aralığından çıkarıyor.

Zaten kaynaklar da çok sağlam kaynaklar değil. Birileri eğlenmeye çalışıyor olabilir.

Kaynaklar:
RDR Remastered gelirse gta 6 çıkışıda uzar.

Bu kadar erken çıkış yapacağını düşünmüyorum PS5'in daha iki yılı var. Ayrıca PS5 4K 60FPS veremez (native)
PS5 Pro'nun 2024'de çıkma olasılığı yüksek. PS5 Pro kaynakları sağlam ve bir kaç hafta öncesinin haberi. GTA 6 kaynakları sağlam değil ve yeni ortaya çıktı.
Rockstar'ın Sony ile içli dışlı olduğunu biliriz ama haber gerçekçi gelmedi.
Haberin içeriğinde de dediğim gibi birileri GTA 6 konusunda eğlenmeye çalışıyor olabilir. 4K/60 FPS bile bana çok düşük bir ihtimal gibi geliyor. Ha tabii PS5 Pro'da DLSS, FSR vs. kullanılırsa o zaman belki işler farklı olur.

GTA 6 için tahminim 2024 sonu ile 2025 başı arasıydı. Benim düşüncem 2024 Ekim gibi tarih verip 2025 Mayıs gibi çıkarmaları oyunu. Aynı zamanda gelebilirler yakınlar zaten Rockstar ve Sony, oyunlarını da ilk başta PS'e özel tutuyorlar zaten. 8K olayına kesinlikle inanmıyorum. Türkiye'yi geçtim dünya da bile 8K cihazı olan kişi sayısı çok az bu topa hiç girmezler zaman kaybı olur boşuna. PS5 Pro da FSR'ın olacağını ve bunun sayesinde 4K 60 FPS oynanabileceğini düşünüyorum hemen hemen her oyunda.

Kaynaklar:
GTA VI'da Hulk'da olacak mı?

Geri
Yukarı