Iddle buddy virüsü nasıl kaldırılır?

Arkadaşlar, bir oyun indirirken şüpheli bir şeyler gittiğini fark ettim ve bilgisayarı kontrol ettim. Idlle buddy diye bir programın çalıştığını fark ettim. Virüsmüş, şu an nasıl kaldıracağımı bilmiyorum. Denetim masasında yok. Arkadan kapatmaya çalışıyorum kapanmıyor.
Hangi web sitesi üzerinden indirmeye çalışıyordun?

Arkadaşlar Malwarebytes işe yaramadı ama kendim elimle kaldırmayı başardım şu anda ESET'le tarama yapıyorum.
Şu şekilde kaldırdım Denetim Masası'na girdim program kaldırma yerine geldim ve ıdlebuddy'yi aradım ama yoktu farklı program olarak gözüküyordu "ıngering group ınc product" böyle bir program olarak gözüküyordu kaldır dedim ve ıdlebuddy uninstall açıldı sol tarafta robot olmadığınızı kontrol edecek bir kod gösterdi ve kodu yazdım uninstall dedim ve kaldırdım.

Allah razı olsun ya ben de birkaç gün önce internetten oyun indireyim dedim oyun hariç her şey inmişti o günden sonra her laptopu açtığımda aşırı ısınmaya ve ses çıkarmaya başladı, az önce kaldırdım uygulamayı şimdi yavaşladı sesi bir güzel taramayı da yapayım bakayım düzelir inşallah tamamen.

Allah razı olsun ya ben de birkaç gün önce internetten oyun indireyim dedim oyun hariç her şey inmişti o günden sonra her laptopu açtığımda aşırı ısınmaya ve ses çıkarmaya başladı, az önce kaldırdım uygulamayı şimdi yavaşladı sesi bir güzel taramayı da yapayım bakayım düzelir inşallah tamamen.

Oyunun adı nedir?

Geri
Yukarı