Ideapad Gaming 3 GTX 1650 LoL performansı düşük

Cevabınız için teşekkür ederim battery Boost'u kapattım ve şimdi oyuna girip ne kadar FPS aldıgımı belirtecegim.
Gerçekten çok teşekkür ederim, yardım için.

Görsel de pil kullanımındayken nasıl 144 FPS aldıgımın kanıtı olsun.
İnanmadığım için sormadım. Yanlış anlamışsınız. Bende 30 fps'e sabitleniyor. Bir çok kişide de öyleymiş. Nasıl FPS'i artırdınız bunu öğrenmek istedim. Çünkü bilgisayar prize takılı değilken oyun oynayamıyorum, imkansız neredeyse.

İnanmadığım için sormadım. Yanlış anlamışsınız. Bende 30 FPS'e sabitleniyor. Bir çok kişide de öyleymiş. Nasıl FPS'i artırdınız bunu öğrenmek istedim. Çünkü bilgisayar prize takılı değilken oyun oynayamıyorum, imkansız neredeyse.

Yanlış anladığım için özür dilerim. GeForce Experience > Ayarlar > Battery Boost menüsü var onu kapatınca normal degerlerine yeniden ulaşıyor, şunu da söyleyeyim pil kullanımında oyun oynarsanız şarj daha hızlı gider.
Görseldeki ayarı bulmanız lazım.

Dosya Ekleri

• battery boost.png
    battery boost.png
    1,2 MB · Görüntüleme: 21
Yanlış anladığım için özür dilerim. GeForce Experience > Ayarlar > Battery Boost menüsü var onu kapatınca normal degerlerine yeniden ulaşıyor, şunu da söyleyeyim pil kullanımında oyun oynarsanız şarj daha hızlı gider.
Görseldeki ayarı bulmanız lazım.
Hocam normal kullanımda pilde 3-4 saat dayanıyor bende. Tasarruf modunda hatta. Böyle kullanınca 3-4 saat kullanmam pek mümkün değil sanırım di mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı