Idle Master ban sebebi mi?

Topluluk yasaklanmasini forumdaki moderatörler basarim hilesi kullananlara veriyordu. Bunun VAC sistemi ile bir alakasi bulunmamakta. Idle Master icin yasaklama alan bir kisi bile yok. Kaldi ki bunu topluluk forumundaki moderatörler denetleyemez.

Son düzenleme:
Yasal açıklamalara göre 3. parti olduğu ve oyunu oynamadan bazı şeyleri elde etmeni sağladığı bir program olduğu için profiline bazı yaptırımlar uygulanabilir (VAC değil. Takas, pazar yasağı gibi.).

Ama şu ana kadar Idle Master kullandığı için yaptırım uygulanan bir profil görmedim ya da kimse "Idle Master'dan dolayı oldu" demedi, bilmiyorum.

Bu soru forumda bircok kez soruldu ve bircok kez ayni cevabi verdim.

Idle Master oyun dosyalarına enjekte edilen bir yazılım değil. Bilgisayardan kaldırdıysanız özel bir işlem yapmanız gerekmiyor.

Oyun dosyalarına müdahale etmeyen bir yazılımdan dolayı yasaklama alma ihtimaliniz yok.

Eminim.

Oyuna enjekte edilmeyen yazılım yasaklama almanıza sebep olmaz. Enjekte etmekle kalmayıp, ayrıyeten VAC korumalı sunuculara bağlanmanız gerekmekte. Oyunu gerçek anlamda çalıştırmıyorsunuz zaten. Çalışmayan bir oyunda da VAC taraması yapılmaz.

SAM, yani başarım hilesi bile VAC yasağına sebep olmuyor. Niye? Çünkü oyun dosyalarına müdahale etmiyorsun ve herhangi bir VAC korumalı sunucuya da bağlanmıyorsun.

Bu konu hakkında daha önce birçok yorumum oldu. Varsa bu yüzden yasaklama alan buyursun gelsin.

Tabii gerçekten hile kullanıp da kılıf uyduranlar hariç.

Daha önce dediğim gibi; Eğer yazılım çalışırken oyuna girmeye çalışırsanız, çakışmadan dolayı en fazla VAC hatası alırsınız.

Yaptigi tek sey hakkiniz olan kartlari oyunu oynuyormus gibi göstererek düsürmek. Bu yüzden bir kisi bile yasaklamadi almadi simdiye kadar.

SAM ve Idle Daddy, eski de kalan Idle Master falan bunlardan hiç bir şey olmaz. VAC yemen için, CSGO, TF2 gibi Valve'ın oyunlarında hile yapmalısın ki bunu da biri şikayet etmez ise VAC yemezsin. Idle Daddy 4 yıldır kullanıyorum bende. Ne olur ne olmaz kullanmayın diyenlere de aldırış etmeyin. Hiç bir şey olmaz. Şuanda bende açık hatta Idle Daddy dünden beri. 50 küsür oyun aldım, kart düşüyor. 80 kart falan kaldı.

Yorum yapan herkese teşekkür ederim gece yatarken Idle Master'i açık bırakmıştım Dying Light'ın kartlarını düşürmüş ban yiyip yemeyeceğimi öğrenmek istedim teşekkürler.

Geri
Yukarı