Çözüldü Idle Master'a giriş yapamıyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video işinizi görür.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video işinizi görür.

Çözüm
O hata çoğu kişide oluyor zaten bende de oluyor

Merhaba arkadaşlar, Idle Master'a giriş yapamıyorum. Bundan başka önerebileceğiniz bir uygulama var mı?

Hocam ilk önce Steam'a tarayıcınızdan giriş yapman gerekiyor sonra çerezlerden Steam Community'a geliyorsun oradan session ve login Secure'nın içeriğini kopyalıyorsun iddle Master dosya ayarlar kilit simgesine basıyorsun ve kopyaladığın şeyleri oraya yapıştırıyorsun.

Üsteki arkadaşın dediklerini yapsam çözülür büyük ihtimalle yapmaya gerek var mı daddy mi kullanayım iddle Master'ı mı?
Master kullan. daddy yavaş düşürüyor. bir oyunda 10 saatte düşürdü tüm kartları. Master ise 1.5 saatte hallediyor iade edebiliyorum.

Üsteki arkadaşın dediklerini yapsam çözülür büyük ihtimalle yapmaya gerek var mı daddy mi kullanayım iddle Master'ı mı?

Master daha iyi
Bunu yapsanız çözülür aynı şey zaten.

Geri
Yukarı