IDM'yi, Opera'da etkinleştirme

enes.wtp

Gigapat
Daha fazla  
Meslek
Mahalle Bilgisayarcısı
  • Ilk olarak gerekli olan uygulamaları, korsan olmadan veya başka bir siteye gerek duymadan indiriniz.
Opera Web Tarayıcısı | Daha Hızlı, Daha Güvenli, Daha Akıllı | Opera (keyfe göre Gx'te indirilebilir, bizzat kullanıyorum ve öneririm.)
Internet Download Manager: the fastest download accelerator tonec şirketi, indirdiğiniz IDM bağlantısında 30 gün geçerli lisans hakkı veriyor. Memnun kalmanız halinde süresiz satın almanızı öneririm. Kullanışlı bir indirme aracıdır.
  • Indirdiğiniz ve 2 programı da kurduğunuzu varsayıyorum. IDM'yi açıyoruz ve yukarı çubukta bulunan seçenekler kısmına tıklıyoruz.

Screenshot_1.png

• Karşımıza gelen seçenekler kısmının genel'de olduğuna dikkat edelim.

Screenshot_2.png

• düzenle kısmına girdikten sonra bizi karşılayan bir alan olacak ve o alanda bizim işimize yarayacak 2 kutucuk genelde boş oluyor, onları doldurmanızı isteyeceğim.

Screenshot_3.png

• Kısmi olarak IDM programı ile işlemlerimiz bitti.
  • IDM'nin dosya konumu açıyoruz ve orada bize gerekli olan birtakım dosyalar bulunmakta.
Gerekli olan dosyanın adı: ıdmgcext. CRX.

Screenshot_4.png

• IDM dosya konumu arka planda açık kalsın ve Opera'yı açalım.
  • Açtıktan sonra CTRL+Shift+e kombinasyonunu kullanarak, Opera eklentiler sayfasına gelelim; arka planda tuttuğumuz ve bize gerekli olan ıdmgcext. CRX dosyayı fare yardım ile tutalım ve eklentiler kısmına atalım.

Screenshot_5.png
  • yükle diyoruz ve karşımıza yükleme ekranında gerekli izinleri isteyecek, ona da evet, yükle diyoruz.
  • Kutucukları dolduruyoruz ve işlem bitiyor.
[/USER] @MayCrasH @stevesm1221 @Caner Uncu @24099 @Emir M. @dogant @Lemi Galip @Berk ync @Silinen üye @Jang Geum'un Danji Yemeği @actanonverba @fryzen @Silinen üye @Motionless IN White @luci666 @Ribozom @CillianMurphy son olarak hayatımı değiştirecek kararlar vermemi sağlayan kişi @Emre C ve tüm D.Ö.H ekibine saygılarımı ve sunuyorum.

Korsan ürün kullanımına forum olarak duruşumuz nettir. Emeğe saygı olarak beğenmeniz yeterlidir. Sorularınız ve fikirleriniz için yorum yapmayı unutmayın :)

Son düzenleme:
Paraya kıyıp IDM etkinleştirme kodunu almış bulunuyorum. Yeni almadım ama yanlış anlaşılma olmasın. IDM hakkında sorunu olan varsa yazabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı