İdrarda kan pıhtısı görmek neyi ifade eder?

EL_PATRON16

Centipat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Öncelikle iyi akşamlar, bu sabahtan beri yaklaşık 4 kere idrara çıktım ve hepsinde de çok ufak bir parça kan pıhtısı vardı. Normal kan değil çünkü idrar ile karışmıyor direk bir parça o şekil duruyor. Hiçbir acı veya ağrı yok, kronik herhangi bir hastalığım da yok. Üroloji randevusu aldım fakat 2 hafta sonraya verdiler en erken tarih olarak. İnternette arattığım zaman da mesane kanserinden böbrek yetmezliğine kadar bir sürü ölümcül hastalıklardan bahsediliyor yani korkmamak elde değil. Aramızda doktor olan varsa veya konu ile ilgili bilgisi olan varsa çok sevinirim.

Hocam internette baktığınızda bin bir türlü hastalıkla karşılaşabilirsiniz ona fazla önem vermeyin, kesin sonucu hastaheneye gittikten sonra alırsınız. 2-3 ay önce tahlil sonuçlarında benimde kan çıkmıştı idrarda, gözle görülmüyor ama testlerde çıkıyor. Bol bol su tüketmemi söyledi doktor. Bir sonraki tahlilde temiz çıktı.

Öncelikle iyi akşamlar, bu sabahtan beri yaklaşık 4 kere idrara çıktım ve hepsinde de çok ufak bir parça kan pıhtısı vardı. Normal kan değil çünkü idrar ile karışmıyor direk bir parça o şekil duruyor. Hiçbir acı veya ağrı yok, kronik herhangi bir hastalığım da yok. Üroloji randevusu aldım fakat 2 hafta sonraya verdiler en erken tarih olarak. İnternette arattığım zaman da mesane kanserinden böbrek yetmezliğine kadar bir sürü ölümcül hastalıklardan bahsediliyor yani korkmamak elde değil. Aramızda doktor olan varsa veya konu ile ilgili bilgisi olan varsa çok sevinirim.

Öncelikle geçmiş olsun fakat sanırsam böbrek yetmezliğin var fakat bu durumlar geçerli olmayabilir doktara başvurmalısın fakat özelden sıra al devlette sıraları suriyeliler filistinliler kapmış.

Öncelikle geçmiş olsun fakat sanırsam böbrek yetmezliğin var fakat bu durumlar geçerli olmayabilir doktara başvurmalısın fakat özelden sıra al devlette sıraları suriyeliler filistinliler kapmış.
2 Hafta sonra gidicem hocam işte ama böbrek yetmezliğinde ağrı olur falan diyorlar bende hiçbir hissiyat yok. Bilemiyorum yine de 1-2 güne geçmezse randevu beklemem direk özele giderim çok korkunç bir olay.

2 hafta sonra gideceğim hocam işte ama böbrek yetmezliğinde ağrı olur falan diyorlar bende hiçbir hissiyat yok. Bilemiyorum yine de 1-2 güne geçmezse randevu beklemem direk özele giderim çok korkunç bir olay.

Sağlık ihmal edilmez hemen git belki önemlidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı