IEM kulaklık onerisi

Thaldrea

Hectopat
Arkadaşlar merhaba KZ ZSN Pro X almayı düşünüyorum da onun fiyatına yakın önerebileceğiniz kulaklıklar var mıdır? Başka KZ kulaklıklarını da önerebilirsiniz.

-Tangzu WAN'er (hafif tiz ama beni neredeyse hiç rahatsız etmiyor.)
-KZ Castor (harman yani beyaz versiyonu) bence fiyatına göre aşırı iyi bir kulaklık. Ayarlanabilir olması da çok güzel özellikle basslar gayet efektif şekilde ayarlanabiliyor. Bunun yanına QKZ'den AliExpress ilk indirimi ile 180-200 TL'ye kablo alabilirsin. Ben 450 + 180 TL olarak kombinasyonumu tamamladım ve gayet mutluyum.
-Üsttekilerden biraz daha karanlık yani daha az tiz olsun dersen de Truthear Hola öneririm. Bu kulaklığı hem kulak uyumu (kulaktan kulağa değişebilir tabii) hem de müziğin yormaması açısından saatlerce kullanabilirsin.
-KZ ZSN Pro X de alınabilir ama bana göre bayağı tiz bir kulaklık. Ekolayzer yapar kullanırım dersen tatmin eder ama özellikle Bass açısından.
Rahatlık olarak en rahatı Hola>Wan'er>Castor>ZSN Pro X

Özet olarak şuan Tangzu Wan'er ve KZ Castor değişimli olarak kullanmaktayım ve bence KZ Castor bu fiyata göre gayet alınabilir.

-tangzu WAN'er (hafif tiz ama beni neredeyse hiç rahatsız etmiyor.)
-KZ castor (harman yani beyaz versiyonu) bence fiyatına göre aşırı iyi bir kulaklık. Ayarlanabilir olması da çok güzel özellikle basslar gayet efektif şekilde ayarlanabiliyor. Bunun yanına QKZ'den AliExpress ilk indirimi ile 180-200 TL'ye kablo alabilirsin. Ben 450 + 180 TL olarak kombinasyonumu tamamladım ve gayet mutluyum.
-Üsttekilerden biraz daha karanlık yani daha az tiz olsun dersen de truthear hola öneririm. Bu kulaklığı hem kulak uyumu (kulaktan kulağa değişebilir tabii) hem de müziğin yormaması açısından saatlerce kullanabilirsin.
-KZ ZSN Pro X de alınabilir ama bana göre bayağı tiz bir kulaklık. Ekolayzer yapar kullanırım dersen tatmin eder ama özellikle bass açısından.
Rahatlık olarak en rahatı hola>wan'er>castor>zsn Pro X

Özet olarak şu an tangzu WAN'er ve KZ castor değişimli olarak kullanmaktayım ve bence KZ castor bu fiyata göre gayet alınabilir.

Peki hocam KZ krila hakkında bir fikriniz var mıdır?

KZ krila KZ'nin bu tür ayarlanabilir IEM'lere giriş ürünü diye biliyorum. Ben de araştırmıştım ve bana kalırsa KZ castor gibi çift sürücülü bir IEM varken krila alınmaz. Bir de D fi var ama onun hakkında da tonal karakteri ile ilgili eleştiriler vardı bildiğim kadarıyla.

KZ krila KZ'nin bu tür ayarlanabilir IEM'lere giriş ürünü diye biliyorum. Ben de araştırmıştım ve bana kalırsa KZ castor gibi çift sürücülü bir IEM varken krila alınmaz. Bir de D fi var ama onun hakkında da tonal karakteri ile ilgili eleştiriler vardı bildiğim kadarıyla.

Tamamdır hocam teşekkür ederim. KZ castordan kullacağım seçimimi.

-Tangzu WAN'er (hafif tiz ama beni neredeyse hiç rahatsız etmiyor.)
-KZ Castor (harman yani beyaz versiyonu) bence fiyatına göre aşırı iyi bir kulaklık. Ayarlanabilir olması da çok güzel özellikle basslar gayet efektif şekilde ayarlanabiliyor. Bunun yanına QKZ'den AliExpress ilk indirimi ile 180-200 TL'ye kablo alabilirsin. Ben 450 + 180 TL olarak kombinasyonumu tamamladım ve gayet mutluyum.
-Üsttekilerden biraz daha karanlık yani daha az tiz olsun dersen de Truthear Hola öneririm. Bu kulaklığı hem kulak uyumu (kulaktan kulağa değişebilir tabii) hem de müziğin yormaması açısından saatlerce kullanabilirsin.
-KZ ZSN Pro X de alınabilir ama bana göre bayağı tiz bir kulaklık. Ekolayzer yapar kullanırım dersen tatmin eder ama özellikle Bass açısından.
Rahatlık olarak en rahatı Hola>Wan'er>Castor>ZSN Pro X

Özet olarak şuan Tangzu Wan'er ve KZ Castor değişimli olarak kullanmaktayım ve bence KZ Castor bu fiyata göre gayet alınabilir.
reis moondrop Chu 2 modeli nasıldır ilk defa iem kulaklık kullanacağım.

Chu 2 iyi diyorlar ben kullanmadım ama sağ sol kanal ses seviye problemleri ve nemden dolayı bazı problemler olabiliyormuş. Ondan dolayı almamıştım ben. Türkiyeden almak zorunda değilseniz eğer ben Tangzu Waner veya daha karanlık az tizli bir ses ve daha iyi bir kablo için Truthear Hola öneririm. İkisini de shenzenaudio sitesinden alabiliyormuşsunuz. Ben full aliexpress almıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı