"🤣" ifadesi belirli bir mesajdan sonra açılsın

@Ella Freya hocam kimse dört dörtlük insan değil. Anlamıyorsa da yapacak bir şey yok, uğraşmamak en iyisi. Forumun genelinin yaş kitlesi küçük zaten. İki üç çocuk için güzel canınızı sıktığınıza değmez.

Geçen ay 1300TL mi neydi GT1030 indirimi konusu açmışlar. Bende çok dil döktüm bunu alacağınıza az daha koyun adamakıllı kart alın diye, adamlar üstüme çullandı "fakir edebiyatı" yaparak. Sıfır kartmış da bunu almak varken neden RX560 falan alacaklarmış vs. vs.

Bende artık dayanamayıp çok sert bir dille sağlam geçirmiştim. Sevgili moderatör beyciklerimiz uygunsuz üslup banı vermiş. Bu arada çullanırken haha emojileri de yağıyordu mesajlarıma.

Hocam siz RX560'ın iyi yanını yazın. Mesela o şunu derse "GT1030 560tan daha performanslı bir kart" rapor edin. Yanlış bilgi hahanın acısını böyle çıkarın.

Tuvaletini yaptıktan sonra ardını silemeyen ergenin biri gelmiş forumda felsefe yapıyor. Mesajı komik geldi güldüm. Etiketlemiş beni komik olan ne diye. Sensin dedim. Bir daha güldüm. Forumda ifade özgürlüğü yok mu arkadaşım? Komik buldum güldüm.
Tamam ama, gülücük attıysa bunun bir açıklaması olmalı. Eğer birisine gülüyorsanız sebebini açıklayın. Yoksa toxic'likten ibaret kalır.

Tamam ama, gülücük attıysa bunun bir açıklaması olmalı. Eğer birisine gülüyorsanız sebebini açıklayın. Yoksa toxic'likten ibaret kalır.
Her komik bulup güldüğüm mesajı açıklamak zorunda mıyım hocam? Komik işte, bana göre komik. Herkesin mizah anlayışı ve seviyesi aynı olmak zorunda mı? Senin için çok ciddi ve felsefi cümledir belki o ama bana komik. Neden açıklamak zorundayım?

Her komik bulup güldüğüm mesajı açıklamak zorunda mıyım hocam? Komik işte, bana göre komik. Herkesin mizah anlayışı ve seviyesi aynı olmak zorunda mı? Senin için çok ciddi ve felsefi cümledir belki o ama bana komik. Neden açıklamak zorundayım?
Komik buluyorsanız %80 sizin için yanlış bir ifade ya da yanlış bir bilgi vardır. Bu yüzden açıklayın, hele ki bir bilgi söz konusu ise. Tabi durumdan duruma değişir.

Yeni konular

Geri
Yukarı