İftiraya uğradım şikayet etsem ne olur?

Zaten iftira olayının buraya kadar gelmesi saçma bence.

İşte bence de uğraşıp duruyoz.

Uğraşmaktan değil de ileride memuriyete geçerken sıkıntı olur diye korkuyorum sicilden o kadar yıldır okuyorum 1 olay yüzünden tüm öğrencilik kariyerinizin boşa gittiğini düşünsenize.

İşte bence de uğraşıp duruyoz.

Uğraşmaktan değil de ileride memuriyete geçerken sıkıntı olur diye korkuyorum sicilden o kadar yıldır okuyorum 1 olay yüzünden tüm öğrencilik kariyerinizin boşa gittiğini düşünsenize.

Kız senle uğraşıyor ise sende onunla uğraş sende onun hakkında tutanak tut kim kimi yerse susup otutursan böyle yaparlar tabii.

Merhaba. Okulda bir kız bana zorbalık yaptı sürekli ben de en sonda dayanamadım hafif ittim. Gitmiş müdüre durduk yere boğazımı sıktı ve darp etti diye ifade vermiş. Tutanak falan tutuldu disipline gideceğim yani ben de iftira da atmak yalan söylemek ve akran zorbalığından şikayet etsem olumlu bir sonuç alır mıyım kız ceza alır mı? Veya farklı bir öneriniz var mı?
Akran zorbalığına karşı çok ciddi okullar, daha yeni ben rehberliğe gitmiştim bu yüzden, istersem zorbalayanları disipline verebileceklerini söylediler ben gerek yok dedim. Siz isterseniz disipline kadar gidebilir.

Hangi lise? Bence vakit kaybetmeden ailene haber ver. Çok pişman olursun sonra.

Hangi lise oldugunu burada söylemeyimde hocam annem gitti zaten sadece olayın ne olacağı ile ilgilli soru sormaya herhangi bir savunma yapmadı çünkü tam bilmiyor olayi o yüzden ben kendim yarın rehberlik hocası ile görüşeceğim bende şikayetciyim anlamında olmadi tüm her şeyi anlatıp olayı annemi babamı devreye sokacağım.

Akran zorbalığına karşı çok ciddi okullar, daha yeni ben rehberliğe gitmiştim bu yüzden, istersem zorbalayanları disipline verebileceklerini söylediler ben gerek yok dedim. Siz isterseniz disipline kadar gidebilir.

Teşekkür ederim yarın rehberliğie bunu da söylüyeceğim.

Hangi lise oldugunu burada söylemeyimde hocam annem gitti zaten sadece olayın ne olacağı ile ilgilli soru sormaya herhangi bir savunma yapmadı çünkü tam bilmiyor olayi o yüzden ben kendim yarın rehberlik hocası ile görüşeceğim bende şikayetciyim anlamında olmadi tüm her şeyi anlatıp olayı annemi babamı devreye sokacağım.
Hangi Lise derken fen,anadolu,meslek,ih anlamında dedim

Geri
Yukarı