Çözüldü Igdkmd64.sys Mavi Ekran Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Resul Karagöz

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar yeni windows 10 kurdum böyle bir sıkıntı yaşıyorum hp g62 i5 3.nesil bir laptop var daha önce windows 10 da böyle bir sıkıntı yaşamıyordum yardımlarınızı bekliyorum.

minidump

Minidump

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemcinin grafik sürücülerini indir.

Intel widi Audio device sürücülerini güncelle.

En güncel sürücüyü kurdum yine aynı hatayı aldım. Windows 8.1 denedim yine aynı hata.

En güncel sürücüyü kurdum yine aynı hatayı aldım. Windows 8.1 denedim yine aynı hata.
Sürücün 2015 tarihli gözüküyor. Emin misin en güncelini kurduğuna?

3: kd> lmvm igdkmd64
Browse full module list
start end module name
fffff805`83bf0000 fffff805`83fa6000 igdkmd64 T (no symbols)
Loaded symbol image file: igdkmd64.sys
Image path: \SystemRoot\system32\DRIVERS\igdkmd64.sys
Image name: igdkmd64.sys
Browse all global symbols functions data
Timestamp: Sat Jul 11 03:37:09 2015 (55A06535)
CheckSum: 003A3BE3
ImageSize: 003B6000
Translations: 0000.04b0 0000.04e4 0409.04b0 0409.04e4
Information from resource tables:

Yeniden Windows 10 kurup dediğiniz sürücüleri yükledim sonuç aynı.

minidump2

Sisteminde harici bir ekran kartı var mı Intel harici? Varsa eğer Intel grafik kartını Aygıt Yöneticisi'nden devre dışı bırakıp sorunların devam edip etmediğini kontrol et.

Eğer yoksa da bu durumda sana dahili grafik kartın için FurMark stres testi yapmanı söyleyeceğim. Donanımsal olup olmadığını kontrol etmek için.

Ek olarak Aygıt Yöneticisi'nden kameranı bulup sürücüsünü kaldır. Windows tekrar yükler onu otomatik olarak. Hata vermiş diye söylüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sisteminde harici bir ekran kartı var mı Intel harici. Varsa eğer Intel grafik kartının Aygıt Yöneticisi'nden devre dışı bırakıp sorunların devam edip etmediğini kontrol et.

Eğer yoksa da bu durumda sana dahili grafik kartın için FurMark stres testi yapmanı söyleyeceğim. Donanımsal olup olmadığını kontrol etmek için.

Intel harici bir ekran kartı yok. Devre dışı bıraktım şu anda işliyor bir sıkıntı yok. Acaba işlemcideki GPU mu bozuk?

Geri
Yukarı