İki Kadına Aşık Olmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Daha fazla  
Dostlarım, çok karmaşık duygular yaşıyorum. İki kadına aşık oldum ama o iki kadın da birbirine aşık.
Yani eşcinseller...

Ben ikisi olmadan çok zor zamanlar geçiriyorum. Ne yapmalıyım? Bana sadece arkadaş gözüyle bakıyorlarmış. Dahası olmazmış.

Onları unutmak istiyorum ama olmuyor.

Dostlarım, çok karmaşık duygular yaşıyorum. İki kadına aşık oldum ama o iki kadın da birbirine aşık.
Yani eşcinseller...

Ben ikisi olmadan çok zor zamanlar geçiriyorum. Ne yapmalıyım? Bana sadece arkadaş gözüyle bakıyorlarmış. Dahası olmazmış.

Birbirlerine aşıklarsa yapabileceğiniz hiç bir şey yok maalesef. Merakımdan soruyorum aynı anda iki kişiye nasıl aşık oldunuz ?

Yani eşcinseller...

İşin çok zor.

Saat 12'yi geçti, yeni üyelik, ilk mesaj, cinsellik, imkansız aşklar... Hmm, troll deme fikri çık aklımdan.

Arkadaş gözüyle bakıyorlarmış işte, daha ne zorluyorsan? Yani potansiyel bir grup seks bekliyorsan, üzgünüm dostum, böyle bir şey olmayacak :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı