İki senede YKS'de 30 bin sıralama yapılır mı?

Hocam ben akşamları cidden yorgun oluyordum o yüzden sabah fikri bana çok mantıklı gelmişti. Uygulamaya koyamadım ama. Ayrıca ben de 8'de servise biniyordum 17.30'da dönüyordum. Yemek falan derken 18.30 oluyordu. Sonra gitmiyordu bir türlü.

Bunu kendiniz ayarlamanız en doğrusu olacak ama okul günleri 1 saat de olsa okul dersleri dışındaki konular için verimli ders çalışın. Damlaya damlaya gerçekten göl oluyormuş çünkü.
Okul dersleri dışındaki konular tyt dimi? Aslında program oturtmak için bana erken çünkü taşınma ihtimalimiz var maalesef hiç istemesem bile... Ben 8 de binip 16 30 geliyorum ortalama olarak ama çok yoeuyordu okul beni.

Okul dersleri dışındaki konular tyt dimi? Aslında program oturtmak için bana erken çünkü taşınma ihtimalimiz var maalesef hiç istemesem bile... Ben 8 de binip 16 30 geliyorum ortalama olarak ama çok yoeuyordu okul beni.
Bahsettiğim olay sizin için 12. Sınıf'ta yaşanacak. 11'de o kadar zorlamayın. Okul derslerine çalışın, hafta sonları TYT bakın. Sene sonu zaten bütün konuları halletmiş olacaksınız.

12'de hepsi iç içe gireceğinden "12'ye mi çalışsam? 11'i mi tekrar etsem? TYT mi tekrar etsem?" soruları arasında döneceksiniz. O kısımda zamanı verimli kullanmak gerçekten önemli çünkü son 1 ayda konu falan çalışılmıyor. İsteseniz de aklınızda kalmıyor.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı