İkinci el GTX 1660 Super alınır mı?

OrdinaryWorm

Decapat
Daha fazla  
Bu ekran kartı bir sitede 4000 liraya satılıyor ve 2023 tarihine kadar garantisi olduğu söyleniyor. Pazarlıkla 3500 TL civarına düşürüp almak mantıklı olur mu bu ekran kartı kıtlığında?

Stoklar düzeldikten sonra çok daha ucuz bir fiyata bu ekran kartına sahip olabilirsiniz. Beklemenizi öneriyorum. Onun dışında güzel bir işlemci ile çok güzel performans sergiliyor. Benim imzamdaki sistemin içinde bu kart olacaktı. Ben stokları bekliyorum.

Stoklar düzeldikten sonra çok daha ucuz bir fiyata bu ekran kartına sahip olabilirsiniz. Beklemenizi öneriyorum. Onun dışında güzel bir işlemci ile çok güzel performans sergiliyor. Benim imzamdaki sistemin içinde bu kart olacaktı. Ben stokları bekliyorum.
Stoklar ne zaman düzelir hiç bilemiyorum daha iyisini alabileceğimi biliyorum ama biraz sabırsızım çünkü ilk kez sıfırdan bilgisayar toplayacağım.

Şahsen ben 1660ti aldım 4000tlye 2. el gayet temiz, sorunsuz, garantili ve faturalı. alacağınız kişiyi instagram vs araştırıp, furmark testi yaptırıp alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı