İkinci el ekran kartı alınır mı?

Testleri en az 10-15 dakika yapsınlar. Video ile kanıt göndersinler hem üstü hem altı net bir şekilde göstersinler orada kaç dakika teste tutulduğu ve kartın sıcaklık grafiği de gözükür alt-üst tarafta.

@Kaan Diktaş MSAA açılmalı mı?

Gerek yok. 10-20DK aralığında 1080p yapılması yeterli olur.

Bunu ben onlara yazarmışım gibi yazabilir misiniz?

15-20 dakika FurMark uygulaması ile 1080p olarak test edip videolarını WhatsApp üzerinden gönderir misiniz? Diyeceksin. Göndersinler sende ekran görüntüsü olarak bize ilet. Testler güzel çıkarsa alırsın. Geldiğinde sende test edersin. Bir sorun yok ise onaylarsın Param Güvende'yi.

15-20 dakika FurMark uygulaması ile 1080p olarak test edip videolarını WhatsApp üzerinden gönderir misiniz? Diyeceksin. Göndersinler sende ekran görüntüsü olarak bize ilet. Testler güzel çıkarsa alırsın. Geldiğinde sende test edersin. Bir sorun yok ise onaylarsın Param Güvende'yi.
Hocam bence whatsapdan göndermesi saçma

Param güvende ile alıp geri gönderdiğin senaryoda karşı taraf kargoyu almazsa. Tekrar sana yollanıyor bu kargo. Teslim alırsan geçmiş olsun. Teslim almazsan tekrar gönderene gidiyor. Ve bu süreçte kargo firmaları teslim alman lazım vs diye insanları darlıyorlar. Böyle bir zorunluluk yok kesinlikle almayın. Benim olayımda ise adam bozuk kartı ben sağlam gönderdim vs diyerekten 2 ay kadar oyaladı benim. Böyle durumlarda paran havuzda kalıyor. Ama ticareti yaptığın adam art niyetli ise resmen 2 ay paranı gasp ettiriyor senin. Başın ağrıdığınla kalırsan. Ayrıca "kaçmak" falan çok çig ithamlar 10 dakikada bir buraya bakıp cevap yazma sorumluluğum olduğunu bilmiyordum. Bunun türlü türlü senaryoları var google param güvende şikayet diye aratıp bakabilirsiniz. Aslında paranız pekte güvende değil.
@pawEn

Neden? Adam wpden gönderecek. Konu sahibi kartı aldığında kendide test edecek bakalım testler uyuşuyor mu diye. Uyuşuyor veya çok yakın değerler sunuyorsa ve testleri güzel ise bir sorun yok demektir.

Hocam o adama attım dönüş sağlamadı RX 5700 XT daha iyi diye duydum https://www.sahibinden.com/ilan/iki...-kutulu-cok-temiz-sikintisiz-1165767485/detay sizce bunu Param Güvende ile alayim mi bir de bir yerde gördüm herhalde Param Güvende ile alırsak 2 gün içinde ödeme imkanımız varmış yani ben 1 2 gün oyun oynayarak test edemez miyim?

Hocam o adama attım dönüş sağlamadı RX 5700 XT daha iyi diye duydum https://www.sahibinden.com/ilan/iki...-kutulu-cok-temiz-sikintisiz-1165767485/detay sizce bunu Param Güvende ile alayim mi bir de bir yerde gördüm herhalde Param Güvende ile alırsak 2 gün içinde ödeme imkanımız varmış yani ben 1 2 gün oyun oynayarak test edemez miyim?

500 ve 5000 serisi önermem. 6600 güncellik amaçlı daha iyi olur. Ayrıca 5700XT bu fiyata alınmaz.

Geri
Yukarı