İkinci el iPhone 13 Pro Max vs yurt dışı iPhone 15 Pro Max

Yurt dışında iPhone 14 Pro Max ile S23 Ultra kapışırken Türkiye'de uçuk fiyatlar sebebi ile iPhone 13 Pro modeli ile S23Ultra aynı fiyatta.

iPhone tercih etmek saçma S23 Ultra al.

iPhone 15 Pro Max al ileride kayıt ettirirsin.

Telefonu sarı siteden Param Güvende hizmeti ile alacağım yurt dışına gitmeyeceğim hocam. Alıp satma gibi de derdim yok 3-4 sene kafasındayım. iPhone fanatikliği yapmıyorum ama Samsung almak istemiyorum Android'den sıkıldım çünkü. Dediğiniz gibi 15 Pro Max almayı düşünüyorum ileride kayıt ettirme gibi bir düşüncem var.

Yurt dışında iPhone 14 Pro Max ile S23 Ultra kapışırken Türkiye'de uçuk fiyatlar sebebi ile iPhone 13 Pro modeli ile S23Ultra aynı fiyatta.

iPhone tercih etmek saçma S23 Ultra al.

iPhone 15 Pro Max al ileride kayıt ettirirsin.

Sarı siteden 15 Pro Max alacağım demiştim param güvende hizmeti ile hem de. Sıkıntı çıkmaz değil mi sizce zaten inceleyip onaylama fırsatım olacak.

Telefonu sarı siteden Param Güvende hizmeti ile alacağım yurt dışına gitmeyeceğim hocam. Alıp satma gibi de derdim yok 3-4 sene kafasındayım. iPhone fanatikliği yapmıyorum ama Samsung almak istemiyorum Android'den sıkıldım çünkü. Dediğiniz gibi 15 Pro Max almayı düşünüyorum ileride kayıt ettirme gibi bir düşüncem var.

Android'den sıkılma olayı saçma, eski modelleri kalitesizdi ama şu an S21FE kullanıyorum, bataryası hariç hiçbir problemi yok. S23 ultra'da daha iyi kamera, işlemci ve batarya vadediliyor kullanmak isterdim.

iPhone 15 Pro, iPhone 13 Pro Max geçirdim elimden alınca of iyi ki almışım dedirten fark yok arayüzleri vs değişik daha stabil bir işletim sistemi ama o bütçede zaten işlemci iyi olunca bunları fark etmiyorsunuz bile.

Bütçesi kısık olanların iPhone tercih etmesi saçma.

Yeni konular

Geri
Yukarı