İkinci el iPhone 8 Plus ve Apple Watch SE 0 mı yoksa sıfır iPhone 11 mi?

Neden sıfır 11 almamı istemiyorsunuz şu an 11'e 3 yıl daha destek gelecek ama 8 Plus'a guncelleme gelmeyecek ayrıca 8 Plus'ın ilk kullanıcısının nasıl kullandıgını bilmiyoruz.

3 senesi var 11'in.
Çünkü iPhone 11 fiyatına göre leş bir telefon. Android tarafında S21 FE vs S22 iPhone 11'den çok daha iyi. LCD 60Hz ve saçma çerçevelere sahip bir telefon iPhone 11. Ayrıca kamera konusunda S21 FE ve S22'nin gerisinde.

Neden sıfır 11 almamı istemiyorsunuz şu an 11'e 3 yıl daha destek gelecek ama 8 Plus'a guncelleme gelmeyecek ayrıca 8 Plus'ın ilk kullanıcısının nasıl kullandıgını bilmiyoruz.

Destek gelebilir ama o parayı hak etmiyor. Destek istiyorsan XS veya XR al tahminen 2 yıl daha desteği sürecek.

iPhone 11'in son senesi mi? Daha XS'in bile desteği kesilmedi neys göre diyorsun bunu. Apple bu sene sonu iPhone 8, 8 Plus ve X modellerinin desteğini kesecek. XS'in içindeki işlemci bu modellerden çok daha güçlü. Bunu düşünürsek iPhone 11'in desteği 2026'da bitecek.

Bende oyle dusundum hocam.

Çünkü iPhone 11 fiyatına göre leş bir telefon. Android tarafında S21 FE vs S22 iPhone 11'den çok daha iyi. LCD 60Hz ve saçma çerçevelere sahip bir telefon iPhone 11. ayrıca kamera konusunda S21 FE ve S22'nin gerisinde.

Ama Apple eko sisteminden cıkmak istemiyorum.

Bende oyle dusundum hocam.

Ama Apple eko sisteminden cıkmak istemiyorum.

Bütçeniz nedir? İkinci el iPhone 12 bakabilirsiniz. iPhone 12 %35 daha güçlü olduğunu düşünürsek bence 5 sene daha desteği sürecek bir model. Ayrıca dediğim gibi iPhone 11'e kıyasla çok daha güçlü.

Yeni konular

Geri
Yukarı