İkinci el Lenovo Ideapad 310 alınır mı?

Hardy`

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar üniversite okuduğum için dizüstü bilgisayar almak durumundayım, sıfır almak istiyordum açıkçası ama pek uygun bir şey bulamadım. Başlıkta bahsettiğim bilgisayarın özellikleri şöyle:

i5 7200u
8 GB Ram
Nvidia GT920MX
500 GB HDD

Fiyat ise 1800 ₺. Bilgisayar oldukça temiz görünüyor kasasında çizik vs yok. Kullanım amacım 3A oyunlar oynamak değil lakin arkadaşlar arasında CS:GO, FIFA gibi oyunlar oynarız yüksek ihtimalle. Önerilerinizi bekliyorum teşekkürler şimdiden.

Merhabalar üniversite okuduğum için dizüstü bilgisayar almak durumundayım, sıfır almak istiyordum açıkçası ama pek uygun bir şey bulamadım. Başlıkta bahsettiğim bilgisayarın özellikleri şöyle:

i5 7200u
8 GB Ram
Nvidia GT920MX
500 GB HDD

Fiyat ise 1800 ₺. Bilgisayar oldukça temiz görünüyor kasasında çizik vs yok. Kullanım amacım 3A oyunlar oynamak değil lakin arkadaşlar arasında CS:GO, FIFA gibi oyunlar oynarız yüksek ihtimalle. Önerilerinizi bekliyorum teşekkürler şimdiden.
Aynı sistemi 2000 Tl ye indirimde vatandan almıştım.

Hocam ekran kartinin gucu sizi biraz uzebilir. Oyunlar genelde 720p dusuk ayarlarda oynaniyor. Ayrica aldiktan sonra SSD ile guncellemenizi oneririm. HDD ile Windows 10 kullanilmaz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

i5 7200u
8 GB Ram
Nvidia GT920MX
500 GB HDD

HDD 1 TB yapılmalı.
SSD (bütçeniz varsa) 2 TB yapılmalı. Bütçeniz yoksa James Donkey dışında 1 SSD alın.
Ekran kartı çok eski.
Çok işi var.

Hepsiburada indirimine kaldık öyleyse, bir şey düşerse anca öyle alırım. Teşekkür ederim cevap veren herkese.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı