İkinci El LG G6 Alınır Mı?

Diğer hesabımda yetkim olmadığı için buradan yazıyorum. Bütçe var da 1000 TL ye yeterli olursa diye düşünmüştüm biraz araştırınca vazgeçtim. 2350 TL ye op 6 buldum. Sence değer mi? Birde op 6 neden mi 8 den fln daha pahalı.
LG kronik sorunlu. Uzun süreli kullanımda anakart mefta oluyor. Aynısı Bana da oldu. Tavsiyem bütçenizi arttırıp Xiaomi A2 Lite almanız.

Diğer hesabımda yetkim olmadığı için buradan yazıyorum. Bütçe var da 1000 TL ye yeterli olursa diye düşünmüştüm biraz araştırınca vazgeçtim. 2350 TL ye op 6 buldum. Sence değer mi? Birde op 6 neden mi 8 den fln daha pahalı.
Fiyat farkının neden olduğunu bilmiyorum. Ancak aralarında çok az farklar var. Ben yine de ikisi arasından Xiaomi'yi seçerdim. Şu anda A2 Lite kullanıyorum. Ve Xiaomi güvenlik açısından daha iyidir.

Size bir öneride bulunayım, ikinci el telefon alırken batarya çok önemli, belli bir sure sonra bazı telefonlarda kronik sorunlar meydana geliyor.
Örnek; Kamerada karıncalanma, batarya performansı düşmesi, işlemci ısınmaları.
2350 TL ikinci el bir telefona vermektense sıfır bu telefonu almanızı öneririm.
Bu benim görüşüm artık insanlara güvenmediğim için ikinci el asla alma taraftarı değilim, beni yanlış anlamayın. İyi günler.

Size bir öneride bulunayım, ikinci el telefon alırken batarya çok önemli, belli bir sure sonra bazı telefonlarda kronik sorunlar meydana geliyor.
Örnek; Kamerada karıncalanma, batarya performansı düşmesi, işlemci ısınmaları.
2350 TL ikinci el bir telefona vermektense sıfır bu telefonu almanızı öneririm.
Bu benim görüşüm artık insanlara güvenmediğim için ikinci el asla alma taraftarı değilim, beni yanlış anlamayın. İyi günler.
Ben olsam Huawei almazdım. Sadece kamera ve bataryaya önem veriyorlar. İşlemcileri uzun süreli kullanımlar için hiçte memnun edici değil.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı