İkinci el Mac Mini alınır mı?

zaboomafoo

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Istanbul
Merhabalar, uzun zamandır macOS'a karşı bir ilgim var eski bilgisayarımda hackintosh yapmak için çok uğramıştım. Şu an o bilgisayar tamamen anakarttan kaynaklanan bir arızadan dolayı hayata gözlerini yumdu. Şimdilik ağabeyimin Celeronlu makinesiyle idare ediyorum, artık Apple marka bir bilgisayar almaya karar verdim. Ve bunu buldum, düşünceleriniz nelerdir?

Apple Mac Mini / i5 1.4GHZ / 4GB RAM / 512GB SSD / INTEL - Apple Masaüstü Modeller İlanları sahibinden.com'da - 499730632

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci ve Ram düşük biraz ancak RAM'i upgrade edersen tadından yenmez :) RAM'in upgrade edilebilip edilemediğini bir öğren. Bir de şunu da belirtmekte fayda var oyun oynamayı düşünüyorsan bunu alma.

İşlemci ve Ram düşük biraz ancak RAM'i upgrade edersen tadından yenmez :) RAM'in upgrade edilebilip edilemediğini bir öğren. Bir de şunu da belirtmekte fayda var oyun oynamayı düşünüyorsan bunu alma.
Evet RAM yükseltiliyor, öyle yapmayı düşünüyorum. Oyun amaçlı değil zaten oynarsam da Counter-Strike Global Offensive oynarım.

Sent from my SM-G900FQ using Technopat mobile app

Hiç tavsiye etmem. En kötü model şu anda. 2012 modeli daha güçlüydü. Üstelik RAM'ı yükseltmek mümkün değil. Önümüzdeki senede yeni modelin çıkması bekleniyor. Acele etmeyelim.

Hiç tavsiye etmem. En kötü model şu anda. 2012 modeli daha güçlüydü. Üstelik RAM'ı yükseltmek mümkün değil. Önümüzdeki senede yeni modelin çıkması bekleniyor. Acele etmeyelim.
Yeni modeli alacak kadar maddi durumum iyi değil, bunlarda değişiyor diye biliyordum? Artık bir Mace geçmek istiyorum ama para yoksa elma da yok işte.

Geri
Yukarı