İkinci el sattığım ekran kartı üzerinden dolandırılmak mümkün mü?

Hocam adam tehdit ediyor öldürmekle evime gelmekle vs. adresimi biliyor. Ne yapmalıyım, paraya lanet olsun deyip vereyim mi yoksa yasal bir yöntemle bu işi yönetebilir miyim? Bilgili birisi yardımcı olursa çok iyi olur.

Hocam adam tehdit ediyor öldürmekle evime gelmekle vs. adresimi biliyor. Ne yapmalıyım, paraya lanet olsun deyip vereyim mi yoksa yasal bir yöntemle bu işi yönetebilir miyim? Bilgili birisi yardımcı olursa çok iyi olur.

Hiçbir şey yapamaz merak etmeyin. O aşağılık adamın hakkında suç duyurusunda bulunabilirsin.

En son telefonunu satan bir arkadaşta tehdit edildiğinden bahsetmişti aynı sizin gibi. Bu aralar dolandırma taktiği olarak bunu mu kullanıyorlar anlamadım? Şahsen benim mahalleme fiziki bir tehditle biri gelse muhtemelen ambulansla geri dönerdi fakat yasal yollada gerekeni yapabilirsiniz.

En son telefonunu satan bir arkadaşta tehdit edildiğinden bahsetmişti aynı sizin gibi. Bu aralar dolandırma taktiği olarak bunu mu kullanıyorlar anlamadım? Şahsen benim mahalleme fiziki bir tehditle biri gelse muhtemelen ambulansla geri dönerdi fakat yasal yollada gerekeni yapabilirsiniz.
Peki o arkadaşınızın başına bir şey geldi mi? Bağırıp çağırıp sustular mı yoksa cidden olay çıktı mı?

Peki o arkadaşınızın başına bir şey geldi mi? Bağırıp çağırıp sustular mı yoksa cidden olay çıktı mı?
Bahsettiğim kişi forumda konu açan bir arkadaştı. Sağlam teslim ettiği halde bozuk diye iade etmek isteyip evine gelmekle tehdit edildiğini yazmıştı. Ama dediği gibi bir sorun yaşanmadı sanırım.

Eğer yaşınız 15-18 arası ise korkutmak amaçlı söylüyor olabilir. Bu zamana kadar evimin adresinden kaç kez 2.el ürün sattım hatta yeri geldi evimede soktum ama tehdit edebilecek bir babayiğitle karşılaşmadım. Rahat olun kimse bir şey yapamaz hatta irtibatı kesin direkt.

Hocam adam tehdit ediyor öldürmekle evime gelmekle vs. adresimi biliyor. Ne yapmalıyım, paraya lanet olsun diyip vereyim mi yoksa yasal bir yöntemle bu işi yönetebilir miyim? Bilgili birisi yardımcı olursa çok iyi olur.
Normal bir adam bunu yapmaz. Muhtemelen dolandırıcı ve seni malı geri almaya zorlamaya çalışıyor

Yeni konular

Geri
Yukarı