İkinci el ürün mü aldım?

Hocam eğer İstanbul’daysanız gidin mekanı basın. Açık açık söylüyorum. Kargo poşetiyle götürün. Cazgırlık yapın. Ürün 0 kutusuyla verilmediği takdirde oradan ayrılmayacağınızı söyleyin. En iyi taktik budur. En garanti yol’da. Gider satarsınız sonra güzel güzel.
Aynısını 2014 yılında oturduğum yerde yeni açılan Vatana yapmıştım. Müdür geliyor ve sizle o kadar güzel ilgileniyor ki. Anlatılmaz yaşanır.

Yasal olarak geçerli olması için arayıp sordum değişim istedim aynen şöyle dediler "yapmıyoruz", ama ben daha öncesinde tüketici hakem heyeti başvurusu yaptım, şu yapmıyoruz kelimesini dilekçeye ekleyebilme şansım olmadı tüh :D. Alışveriş yapmayın akortek/teknobiyotik benim gibi sürünürsünüz.

Yasal olarak geçerli olması için arayıp sordum değişim istedim aynen şöyle dediler "yapmıyoruz", ama ben daha öncesinde tüketici hakem heyeti başvurusu yaptım, şu yapmıyoruz kelimesini dilekçeye ekleyebilme şansım olmadı tüh :D. Alışveriş yapmayın akortek/teknobiyotik benim gibi sürünürsünüz.

Forumda Teknobiyotik’ten alışveriş yapmayın deyince linçleniyoruz maalesef. Yani sizin durumunuzda olsam o güç kaynağını başka şeyler için kullanırdım da neyse. Eğer uğraşsınlar derseniz yeniden mahkemeye verin. Uğraşmak istemezseniz 2.elden verin gitsin.

Forumda Teknobiyotik’ten alışveriş yapmayın deyince linçleniyoruz maalesef. Yani sizin durumunuzda olsam o güç kaynağını başka şeyler için kullanırdım da neyse. Eğer uğraşsınlar derseniz yeniden mahkemeye verin. Uğraşmak istemezseniz 2.elden verin gitsin.

Geçen biri daha almalımıyım diye konu açtı önermedim, diğer firmalarında şikayeti var dedi vs. ikna etmesi zor az önce yine teknobiyotik konusu gördüm. Bunu upliyim yaşanıcak şeyleri görsün insanlar.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı