Vatan Bilgisayar ikinci el ürün sattı

Smtard

Centipat
Daha fazla  
Dün 24.08.2021 tarihinde Vatan Bilgisayar'dan Huawei Matebook D15 model bilgisayar aldım. İnternette ne yapmam gerektiğine bakarken bilgisayarın ilk açılış tarihine bakma komutunu gördüm. Baktığımda bilgisayarım 02.08.2021 tarihinde açılmış. Buna karşılık "Windows" klasörü 02.08.2021 tarihinde oluşturulmuş. Ben bu bilgisayarı Vatan Bilgisayar'a götürsem değiştirirler mi? Daha önce böyle bir olay başınıza geldi mi? Geldiyse ne yaptınız?

Dosya Ekleri

• windows.PNG
    windows.PNG
    39,4 KB · Görüntüleme: 95
  • garanti.PNG
    garanti.PNG
    168,7 KB · Görüntüleme: 103
Arkadaşın Freedos windows vs. gibi kavramları bildiğini sanmıyorum. Zaten sorun bilmediğinden oluşmuş. Eğer bilgisayarı dedikleri gibi windows işletim sistemi ile aldıysanız sorun yok.

Dün 24.08.2021 tarihinde Vatan Bilgisayar'dan Huawei Matebook D15 model bilgisayar aldım. İnternette ne yapmam gerektiğine bakarken bilgisayarın ilk açılış tarihine bakma komutunu gördüm. Baktığımda bilgisayarım 02.08.2021 tarihinde açılmış. Buna karşılık "Windows" klasörü 02.08.2021 tarihinde oluşturulmuş. Ben bu bilgisayarı Vatan Bilgisayar'a götürsem değiştirirler mi? Daha önce böyle bir olay başınıza geldi mi? Geldiyse ne yaptınız?
Dizüstü eğer kendi isteğiniz ile Freedos istemediğiniz sürece W10 Home kurulu olarak geliyor. Kurulumu büyü ile yapamayacaklarına göre mecburen içini açıp yapacaklar.
1629872850430.png

Kendi sitesinde de belirtilmiş.

Windows kurmuşlardır 2 el olacağını sanmam.

Geri
Yukarı