N11 ikinci el ürün mü satıyor?

Coffee Lake

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Salı günü N11'den 324 liraya AOC GK200 Gaming klavye sipariş ettim, dün elime geldi. Kutusunu açtım taktım bilgisayarıma. Sonra not defterinde klavyeyi deniyordum bir baktım bazı tuşlar çalışmıyor. Taktım çıkardım olmadı. Sonra N11'den ürün değişim talebi oluşturdum. İlk defa başıma böyle bir olay geliyor. N11'deki satıcılar 2. el ürün mü satıyor?

Salı günü N11'den 324 liraya AOC GK200 Gaming klavye sipariş ettim, dün elime geldi. Kutusunu açtım taktım bilgisayarıma. Sonra not defterinde klavyeyi deniyordum bir baktım bazı tuşlar çalışmıyor. Taktım çıkardım olmadı. Sonra N11'den ürün değişim talebi oluşturdum. İlk defa başıma böyle bir olay geliyor. N11'deki satıcılar 2. el ürün mü satıyor?
N11 bir pazar yeri, saticilar satış yapıyor ve evet ikinci el, replika ürünler satılıyor.

Bende zaten arkadaşın klavyesi ile ilgili yorum yapmadım. Ikinci el ürün mü satiyor demiş, satılıyor. Bazilari belirtmiyor.
Bazı RX 570 modellerinin satıldığını gördüm, 3000 civarıydı, bilen adam anlar zaten mining çıkması olup da bu kadar ucuz olmasını, zamanında bu kartlar 6-7000 civarıydı. 750 Ti bile satıştaysa, hepsi 2. el zaten.

Geri
Yukarı