İkinci el Xbox One S almak

arasyuksel

Hectopat
Yer
Empire Bay
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bugün birisinden 1800 TL'ye Xbox One S alacağım. Satıcı ürünün şöyle olduğunu söyledi. Sizce konsola ne yaparsam bu düzelir? Ya da bu bir hata mıdır? İyi günler dilerim.

IMG-20210514-WA0012.jpg

IMG-20210514-WA0011.jpg

Merhaba arkadaşlar. Bugün birisinden 1800 TL'ye Xbox One S alacağım. Satıcı ürünün şöyle olduğunu söyledi. Sizce konsola ne yaparsam bu düzelir? Ya da bu bir hata mıdır? İyi günler dilerim.

Eki Görüntüle 1024068

Eki Görüntüle 1024072
İlk fotoğraftaki yazıyı tam olarak okuyamadım. Ama güncelleme yazıyor. Anladığım kadarıyla cihazı sıfırlamışlar. Yeniden kurulum yapmanız gerekiyor.

Teşekkür ederim ama aklıma bir soru daha takıldı.

Şimdi bu cihaz eski sahibinin internetine bağlı olacak. Peki ben cihazı güncelleme yerinden kendi internetime bağlayabilir miyim?

Güncelleme yaparken internet gereksinimi istiyor diye düşünüyorum da.

Şimdi bu cihaz eski sahibinin internetine bağlı olacak. Peki ben cihazı güncelleme yerinden kendi internetime bağlayabilir miyim?

Güncelleme yaparken internete bağlı değilseniz önce sizi internete bağlamaya çalışır zaten. Eğer giremezseniz de ethernet kablosuyla internete bağlarsınız konsolunuzu.

Cihazı orada güncelleyin bence. Hem test etmiş de olursunuz. Ama eğer cihazı güncellemezseniz eve gidince kendi internetinize bağlayabilirsiniz. Ve evinizde güncelleyebilirsiniz

Güncelleme yaparken internete bağlı değilseniz önce sizi internete bağlamaya çalışır zaten. Eğer giremezseniz de Ethernet kablosuyla internete bağlarsınız konsolunuzu.

Tamamdır, teşekkür ederim.

Cihazı orada güncelleyin bence. Hem test etmiş de olursunuz. Ama eğer cihazı güncellemezseniz eve gidince kendi internetinize bağlayabilirsiniz. Ve evinizde güncelleyebilirsiniz.

Hocam şimdi virüs falan var diye pek eve girip deneme niyeyim yok. Evimde hallederim.

Satıcı neden öyle olduğunu söylemiş onu anlamadım. Güncellesin siz gelmeden. Konsolu kesinlikle deneyin.

Hocam kendisi "Çok detayını bilmediğim için sanırım içindeki bilgiler silinip tekrar yüklenmesi gerekmektedir." yazmıştı ilana. Bende WhatsApp'tan fotoğraf istedim.

Konsolu güncellemesini ister miyim pek emin değilim, ama bir rica edeyim.

Hocam şimdi virüs falan var diye pek eve girip deneme niyeyim yok. Evimde hallederim.

Hocam kendisi "Çok detayını bilmediğim için sanırım içindeki bilgiler silinip tekrar yüklenmesi gerekmektedir." yazmıştı ilana. Bende WhatsApp'tan fotoğraf istedim.

Konsolu güncellemesini ister miyim pek emin değilim, ama bir rica edeyim.
Hocam genede siz bilirsiniz. Evde halledebilecekseniz sıkıntı olmaz. Zaten Youtube'da bir sürü kurulum videosu var.

Yeni konular

Geri
Yukarı