İkinci sınavların erken yapılması

370728

Decipat
Arkadaşlar yarın cuma ve benim 2 tane sınavım kaldı. Normalde çoğu kişinin sınavı ertelenmiş. Neden bu kadar erken yapıyorlar anlamıyorum. Sizce bu kadar erken yapmaları normal mi?

Arkadaşlar yarın cuma ve benim 2 tane sınavım kaldı. Normalde çoğu kişinin sınavı ertelenmiş. Neden bu kadar erken yapıyorlar anlamıyorum. Sizce bu kadar erken yapmaları normal mi?
Yine 1. dönem gibi bazılarımız sınav olacak, bazılarının ki şimdi olduğu gibi kalacak. Yakın zamanda bazı bakanların değişeceğini duydum haberlerden. Belki şuan olan sınavlar iptal bile olabilir. MEB'in ne yapacağını kimse kestiremiyor.

Ben Sinop'ta yaşıyorum covid-19 un fazla olduğu yerde ama inatla sınavları yapıyorlar,üstelik sınavlar olduktan sonra Sinop'ta ki okullarda ve ilçelerde vaka sayısı aşırı derecede arttı.

Yine 1. dönem gibi bazılarımız sınav olacak, bazılarının ki şimdi olduğu gibi kalacak. Yakın zamanda bazı bakanların değişeceğini duydum haberlerden. Belki şu an olan sınavlar iptal bile olabilir. MEB'in ne yapacağını kimse kestiremiyor.

1.dönemde iptal olacak dendi, olmadı. Ben olmaması istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı