İkizler burcu olmanın zor yanları

Daha fazla  
Her burcun iyi kötü özellikleri vardır. Ama ikizler burcu olunca insan herkes bir ön yargılı oluyor... Nedensiz bir şekilde. Bu ön yargının sebebi sizce nedir ?

Burçlar kadar saçma, mantıksız, tutarsız bir dal olamaz. İnananlara, münakaşa edenlere şaşıyorum.
Katılıyorum hocam. Böyle şeylerle uğraşacağımıza ilimle, bilimle uğraşsak inanın tüm dünya bizim gücümüzün daha da farkına varır. Ne demiş Gazi Mustafa Kemal Atatürk ?
-Türk Milleti Çalışkandır.
Biz de böyle burçmuş işte ne bileyim sakız çiğnemek orucu bozar mı gibi şeylerle uğraşıyoruz.

Hayatım boyunca şu saçmalığın muhabbetine 3 kere katıldı. 2'si kız içindi. :sinsi:;) Bir de tanıdığım biri burcum olan terazi burcunu anlatan bir kişinin yazısını okuduğunda o haftaki halimi neredeyse birebir tutturduğunda.

Yok Jupiter geriliyormuş, parasal duruma dikkat. Sanki patron sana 1 maaş ikramiye verecek iyi halden. :D

Güzel yere parmak bastın, zaten Ramazan da geliyor, artık ülkenin gündemi belli.

"Nihat hocam çıplak yıkanmak günah mı?" "Nihat hocam S.A, kuş beslemek günah mı?"

Öbürü çıkar "Sakın kadınla kızla el ele tutuşmayın, yanarsınız!" "Satranç oynamayın, lanetlenirsiniz!"

Bilim/ilim Atatürk'ün en çok değer-önem verdiği şeylerin başında gelir ancak biz bugün oralardan çok uzağız maalesef, yapabildiğimiz en uç noktadaki bilim örnekleri "Papaz eriğini imam eriğine çevirme" ve "Kur'an okuyunca büyüyen fasulye."

Yok bilmem ne gezegeninin dönüşü ile karakterin şekillenecekmiş, yok ailevi sorunların falanca tarihlerde artacakmış, yok eline para geçecekmiş... E hani nerede bunun bilimsel dayanakları? Boş boş yaşıyorlar işte.

Yani Mustafa Kemal Atatürk'ün kemiklerini sızlatıyoruz.

Güzel yere parmak bastın, zaten Ramazan da geliyor, artık ülkenin gündemi belli.

"Nihat hocam çıplak yıkanmak günah mı?" "Nihat hocam S.A, kuş beslemek günah mı?"

Öbürü çıkar "Sakın kadınla kızla el ele tutuşmayın, yanarsınız!" "Satranç oynamayın, lanetlenirsiniz!"

Bilim/ilim Atatürk'ün en çok değer-önem verdiği şeylerin başında gelir ancak biz bugün oralardan çok uzağız maalesef, yapabildiğimiz en uç noktadaki bilim örnekleri "Papaz eriğini imam eriğine çevirme" ve "Kur'an okuyunca büyüyen fasulye."

Yok bilmem ne gezegeninin dönüşü ile karakterin şekillenecekmiş, yok ailevi sorunların falanca tarihlerde artacakmış, yok eline para geçecekmiş... E hani nerede bunun bilimsel dayanakları? Boş boş yaşıyorlar işte.

Yani Mustafa Kemal Atatürk'ün kemiklerini sızlatıyoruz.
Katılıyorum hocam.

İkizler burcu erkeği:ayı: olarak tam bir hastayım, kafamda binbir türlü işi aynı anda yapmaya çalışmaktan tutunda zaman ve mekan ne olursa olsun şartlar ne kadar zor olursa olsun zevkime hitap eden bana haz veren sütlü kahvem ve kurabiyemi yemek için mutlaka ama mutlaka ortam bahanem hazırdır. Mükemmel, kusursuz, rahat ve konforlu bir yaşam hedefim olsada her zaman bunun tam tersiyle karşılaşırım. Kararsızlık en büyük zaafımdır. Şanslıyımdır, bonkör, ailem bir yana kahinat bir yanacıyımdır, zoru severim öyle ki yoluma çıkan godzillada olsa ne yapıp eder onu yenerim. Fakat bazen bana nefes almak bile imkansız gelir. Okyanusu aşar su birikintisini geçemem. Hayır demeyi başaramadığım ise yemektir. İçki, sıgaradan nefret ederim. Lakin tekila:facepalm:nın aşığıyımdır. Elde ederim fakat çabuk bıkarım. Yalan söyleyemeyen az insanlardan biriyimdir. Çünkü yalan söylediğimde öyle bir yerim:ıslık: şişiyor ki pinokyo gibi oluyorum. Birden çok işi aynı anda yapsamda tek bir işi yapamam. Her zaman ben nerede(n)yim? sorusunu sorarım. Para harcamak :tırnak:beni üzer. Yardımsever, uykucu, alaycı gibi görünsemde öyle biri değilimdir. Kimsenin yanında ağlayamam, gülmek benim en büyük silahımdır. En karanlık:panda: gecelerde ortamı gündüze çevirmeyi başarsamda karamsarlık beni sarar. Paraya pula tamah etmem ama bazen 1 ytl bana çok gelir. Aynaya baktığımda kendimi göremez olsamda insanlar beni hep farkeder. İkizler işte benim...:uyan:

Yeni konular

Geri
Yukarı