İletişim problemi

berat514116

Hectopat
Selam, kucuklukte kismen icine kapanik birisiydim. Gecen yil bu zamanlar kiz arkadasim oldu. İlk aylarda hiç tartismiyorduk, 6. aydan itibaren tartismalar basladi ve şu an 11. aydayiz. Kolayca cozulebilecek bir konu, icimden dusundugum şeyleri yaziya dökmeyi anlik olarak düşünemedim diye cok gereksiz uzadi. Mesela tartisirken bir mesaji yazmak istemedim ama yazmis bulundum ve sildim hemen. O da, mesaji siliyosun bari neden sildigini yaz sinirleniyorum yazdi. Bende, o mesaj dursa, daha cok sinirlenir, sileyim hiçbir şey olmamis gibi es geçeyim dedim. Silip hemen soylesen bu kadar uzamazdi konu dedi, ben onceden düşünmüş oluyorum ama kizar diye demiyorum, cok düşünüyorum yani.

Bilmem kacinci defa yasandi. O şeyi düşünüyorum ama yazmiyorum, cunku yazmak ya aklima gelmiyor ya da yanlış bir tercih olu diye vazgeçiyorum. Psikologa başladım gecen hafta, ona anlattigimda, insanlar daha kendisini anlayamiyorken tam olarak seni anlamalarını, zihnini okumalarini bekleyemezsin dedi. Siz ne tavsiye edersiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı