İlginç huylarınız ve tikleriniz

• Konuyu başlatan Juke
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 55
  • Görüntüleme 4B

Juke

Hectopat
Evet arkadaşlar bugün farklı bir konu açmak istedim. Herkesten birilerinden sakladığı bazı gizli huyları ve tikleri vardır. Ben başlıyorum.. :)

Mesela kız arkadaşımla konuşurken ya da farklı birisi ile mesajlaşırken mesajı yolladıktan sonra elimle 3, 2, 1 ve go diye telefonu gösteriyorum mesajın geleceğine inanıyorum :) Çok saçma biliyorum ama bunu genelde tek başıma olduğumda rahat rahat yapıyorum. Çok sık yapmıyorum ama 50 mesaj attıysam 2 tanesin de kesin yaparım :)

Bir diğer ilginç huyum ise bazen hiç bir neden yokken nefesimi tutarım. Her seferinde daha uzun tutmaya çalışırım ama işin enteresan tarafı bu zamana kadar hiç kronometre tutmadım :) Eminim sizin de bu tarz vardır :)

Temizlik, ciddiyet ve eski şeyleri çok severim hele eski kol saati hatta yakın arkadaşlarım der "olum kaç yaşındasın da bunu takıyorsun ?" ama ben seviyorum, bir de sosyal medyayı pek sevmem yaşıtlarım Instagram'a "heheheh kankamla beraber" diye 30 tane fotoğraf atmam zaten hiç atmadım atmam bunla da övünürüm :D.

Temizlik, ciddiyet ve eski şeyleri çok severim hele eski kol saati hatta yakın arkadaşlarım der "olum kaç yaşındasın da bunu takıyorsun ?" ama ben seviyorum, bir de sosyal medyayı pek sevmem yaşıtlarım Instagram'a "heheheh kankamla beraber" diye 30 tane fotoğraf atmam zaten hiç atmadım atmam bunla da övünürüm :D.

Sosyal alemde de bende senin gibiyim. Arkadaşlarımın yanında çok konuşurum hatta susturmak için bana şakadan vuran bile olur ama sosyal medya da ağır başlı birisi. Sosyal alem bana biraz insanların artık ego kastığı bir yer olarak geliyor.

Gıcırtı sesine tahammül edemiyorum. Bulaşık yıkayamam, göbek, kıvırcık yıkayamam, kuşe kağıt kullanamam EĞLEĞEL DÜŞÜNCESİ KORKUNÇ. Öyle olunca parmağımı ısırıyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı