İlişki tavsiyesi

Kirakrm

Yoctopat
Daha fazla  
Selam cok guzel giden bir iliskimiz vardi basit seylerden oturu aramiz bozuldu ve ayrildik ama tekrar denemeye calisiyorduk ki ikimiz de hala birbirimizi seviyorduk kiz arkadaslariyla gitti opustu arkadaslari gay ve hetero kizlardan olusuyor ve 1sn bile surmemis soyledigine gore amacı da beni unutmaya calismakmis alkolluyken. Sonra ben cok sinirlendim ve mesafe koydum aramiza direkt saldim aslinda ama birkac gun sonra bana yazdi ve yapamadigini beni istedigini soyledi ben de biraz icini rahatlatmak icin onunla oldum vakit gecirdim sonra kendimden sogutmak icin basit bir sebepten kavga cikardim ve ayrildik bu sefer. Sonra 2 gun gecti sevgili yapmis :D cocugu sevmemis hala beni seviyormus neyse biz tekrar konusmaya basladik ve çocuktan ayrildi. Bana hep benimle asla olmayacagini narsist vesaire oldugumu soyluyor ama toksigim fazlasi degil ki o da benden az değil beni hala seviyor ve ihtimalimizin 0'a yakin oldugunu soylemeye devam ediyor hep bir sıcak bir soguk yapiyor ekrana opucukler gonderip bir dahaki gun hayir diyor istemiyorum seni diyor bana hiç sirin gelmiyosun su an diyor vesaire. Sizce ne yapmalıyım? Degistigime ikna etmeye calisiyorum edebilirsen oluruz demisti ama istiyor muyum artik onu da bilmiyorum cok kaba ve umursamaz oldu. Genel olarak birbirimize aci cektirdik ama o hep benimkileri görüyor degistigini dusunuyorum o ozelligimin ve inanmadigini kanitlarsam olabilecegini soyleyip duruyor ama ayni zamanda hevesinin 0 isteginin 0 oldugunu kucucuk içinde kucucuk bir sevgi damlasi kaldigini soyluyor ve beni kaybetmek de istemiyor ama sevgili de olmicaz diyor ben arkadas kalmam eski sevgilimle ama onun eskileri hep arkadasi.

Not: Yaslar 18.

Sen de bu saçma ilişkiyle uğraşmaktan zevk alıyor gibisin. Eğer hoşuna gidiyorsa böyle uğraşmak, aynen devam et. Sağlıklı bir şey istiyorsan bırak artık bu kızı, daha muhatap olmana gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı