İlişkiden nasıl kurtulurum?

Sen köşede bekle ayarındasın.

Yüz verme, sen de aynı şekil kötü davran. Soğuk davran, mesajlarına geç mesaj var. İlgilenmiyorum havası ver. Bak o zamandan sonra kendi kendine iyi konuşmaya başlıyacak.
Bence bu yapılmaması gereken bir şey. Hadi diyelim ki dediğiniz gibi yaptı ve aynı karşılığı aldı, aslında iyi olmayan birisiyle sanki zorla arkadaşlık yapmış gibi olur bence.

Bence bu yapılmaması gereken bir şey. Hadi diyelim ki dediğiniz gibi yaptı ve aynı karşılığı aldı, aslında iyi olmayan birisiyle sanki zorla arkadaşlık yapmış gibi olur bence.
Oradan sonrası sende. Gidişatı sen yönlendireceksin. İstersen başından bile salabilirsin.
Kötü konuşmak, terslemek zorunda bile değil. Konuyu üstelememek, başından salmak, mesajlara geç cevap vermek gibi bir sürü seçenek var.
İlgilenmiyorum havası verecek zaten.

Sizden daha çok değer verdiği kişiler olduğu sürece sizi takmaması normal. Ben de böyle birisiyle kankaydım (hâlâ kankayız da sözde) ilk başta her şey iyiydi ama sonra hep geç cevap veriyordu. Saçma sapan yanıtlar veriyordu. Sırf geçiştirmek için. Kısaca boşver...

Sizden daha çok değer verdiği kişiler olduğu sürece sizi takmaması normal. Ben de böyle birisiyle kankaydım (hâlâ kankayız da sözde) ilk başta her şey iyiydi ama sonra hep geç cevap veriyordu. Saçma sapan yanıtlar veriyordu. Sırf geçiştirmek için. Kısaca boşver...
Evet başka arkadaşlar yaptı, önceden ilk başta benim mesajlarıma bakardı artık başkalarının mesajlarına önce bakıyor 3. plana falan düştüm.

Evet başka arkadaşlar yaptı, önceden ilk başta benim mesajlarıma bakardı artık başkalarının mesajlarına önce bakıyor 3. plana falan düştüm.
Sen de aynısını yap. Sana değer vermiyorsa sen de ona değer verme. Sen değer verdikçe en fazla şımarır.

Bu işler böyle yürür. Elinden kaçıracağını sanınca tatlı oluyorsun.
Karşı tarafı kötülemek çok çözüm değil, dünyanın yürüyüşü böyle.

Evet başka arkadaşlar yaptı, önceden ilk başta benim mesajlarıma bakardı artık başkalarının mesajlarına önce bakıyor. 3. plana falan düştüm.
Çözüm basit, ilgilenme. İlgilendikçe kendini ezik duruma düşereceksin.

Geri
Yukarı