İlişkim hakkında sorularım

Selam arkadaşlar, 6 7 aylık ilişkim vardı ve birbirimizi çok seviyorduk kız çok güzel ve ben bazen kendimi yetersiz hissediyorum bu yüzden. Dün bana benim seviyemdeki kızlar sana bakmaz bile dedi ve harbiden çok kırıldım ayrılmak istedim. 4 saat boyunca aradı mesaj attı evime geldi kapıda 2 3 saate yakın ağladı ve yanlış anladığımı söyledi. Daha önce de kavgalarda senden çok var, çok mu lazımsın ya da çarşıya çıksam anında bulurum gibi şeyler söylüyordu. Yanlış anladığımı düşünmüyorum. Siz neler düşünürsünüz? Cevapladığınız için şimdiden teşekkür ederim.
Bu benim eski sevgilim gibi egolu engeli bastım gitti.Sende öyle yap.

Sigmalık yapıp ayrılmak istemişsiniz. 2. adım hayatınızdan ömür boyunca banlamak

Şaka maka, doğru anlamışsınız çok egolu bir kız olduğu çok belli sizi çok sevmediğini düşünüyorum açıkçası böyle konuştuğuna göre.

Selam arkadaşlar, 6 7 aylık ilişkim vardı ve birbirimizi çok seviyorduk kız çok güzel ve ben bazen kendimi yetersiz hissediyorum bu yüzden. Dün bana benim seviyemdeki kızlar sana bakmaz bile dedi ve harbiden çok kırıldım ayrılmak istedim. 4 saat boyunca aradı mesaj attı evime geldi kapıda 2 3 saate yakın ağladı ve yanlış anladığımı söyledi. Daha önce de kavgalarda senden çok var, çok mu lazımsın ya da çarşıya çıksam anında bulurum gibi şeyler söylüyordu. Yanlış anladığımı düşünmüyorum. Siz neler düşünürsünüz? Cevapladığınız için şimdiden teşekkür ederim.
Ahmet engelle gitsin daha iyilerini bulursun.Kız mı kalmadı memlekette?¿

Ayrıl sormana gerek var mı? Sizin ki aşk değil çok bariz ortada. irade sahibi birisiyim dersen her yerden engellersin.
Bitirdik hocam engelledim :)

Bastım hocam:)

Bastım hocam:)
Ahmet engelle gitsin daha iyilerini bulursun.Kız mı kalmadı memlekette?¿
Haklısın valla bitirdik zaten :)

Sana bu kadar ağır söylemlerde bulunan bir kız ilerde seni kullanır ki kullanıyor demek ki bir çıkarı var senden. Her erkek güzel kalpli ve dış görünüşü güzel olan kız ister ama dışının güzel olması yeterli değil. Senin kalbini kırmış yeterince, gözünün yaşına bakma ayrıl.
Zor olsa da ayrıldım hocam, engelledim :)

Sana cevabımı başka bir konunda vermiştim. Next.

Geri
Yukarı