İlk bilgisayarımı aldım!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Cyberpunk 2077'de, Dying Light 2'de aç kendin gör neymiş ne değilmiş. 😄 neyse 1 TB SSD güzel seçim. 5500 de işini görecektir ama 5600'e yükseltirsin ileride farkı hissedersin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ultra ayarlarda 60 FPS üstü alacağımı düşünüyorum. Dediğim gibi ileride upgrade ederim.

Hocam şimdi baktım benchmark testlerinden, Ultra ayarlarda RT açıkken Cyberpunk 2077 40 45 arası veriyor, DLSS3 açıkken 100 110, gayet yeterli. Moral bozmaya gerek yok.

Cyberpunk 2077'de, Dying Light 2'de aç kendin gör neymiş ne değilmiş. 😄 neyse 1 TB SSD güzel seçim. 5500 de işini görecektir ama 5600'e yükseltirsin ileride farkı hissedersin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ultra ayarlarda 60 FPS üstü alacağımı düşünüyorum. Dediğim gibi ileride upgrade ederim.

160 FPS diyecektin sanırım eksik yazmışsın.

160 FPS diyecektin sanırım eksik yazmışsın.

5600 hocam bu, bende 5500 var, 80 90 arası alıyorum.

Hayırlı olsun. Bizde ahirette oynarız artık.
Demeyin öyle, bende asla ama asla alamam diyordum aldım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı