İlk bilgisayarınızın sistem özellikleri nedir?

Ilk bilgisayarımdan beridir LGA775 platforumunu kullanıyorum. Şu an LGA775'in en uç bileşenlerinden bazıları da elimde mevcut, onları koleksiyonuma kattım :) Normalde bu bilgisayardan önce de bilgisayar alındı eve fakat küçüktüm o zamanlar, hatırlayamıyorum nasıl bir şey olduklarını. Muhtemelen SOKET478 ya da slot işlemcili bir şeydi, şimdiki aklım olsaydı saklardım da ne oldu o bilgisayarlara hiçbir fikrim yok.

Ilk bilgisayarımın özellikleri ise;
Pentium Dual Core E6700
Foxconn 2A8Ch anakart
2 GB 1333MHz DDR3 RAM
320GB HDD
HP 500B Microtower kasa ve PSU

Ilk bilgisayarımdan beridir LGA775 platforumunu kullanıyorum. Şu an LGA775'in en uç bileşenlerinden bazıları da elimde mevcut, onları koleksiyonuma kattım :) normalde bu bilgisayardan önce de bilgisayar alındı eve fakat küçüktüm o zamanlar, hatırlayamıyorum nasıl bir şey olduklarını. Muhtemelen SOKET478 ya da slot işlemcili bir şeydi, şimdiki aklım olsaydı saklardım da ne oldu o bilgisayarlara hiçbir fikrim yok.

Ilk bilgisayarımın özellikleri ise;
Pentium Dual Core E6700.
Foxconn 2A8ch anakart.
2 GB 1333MHz DDR3 RAM.
320GB HDD.
HP 500b microtower kasa ve PSU.

LGA 775= Intel'in en büyük altın yılları. Çok doğru bir şey yapmışsınız.

Zamanına göre biraz kötü bir sistem olmuş.
Ve ben bu sistemi geçen seneye kadar kullanıyordum...

Aslında PSU arızalanıp diğer bileşenlere zarar verene kadar iyi bir sistemmiş. Bileşenler zarar görünce de babam tekrar o kadar para vermemek için internette gezinmeye yetecek kadar bir sistem istemiş bilgisayarcıdan. Sonrası bu sistem işte. Tabii ben o zamanları hatırlamıyorum, neredeyse aynı yaştaydı sistem benle.

Yeni konular

Geri
Yukarı