İlk bilgisayarla ne zaman tanıştınız?

6 yaşımda(2010) okuldaki bilgisayar sırası genelde bana gelmediği için ailem Toshiba L505 V13 (AMD Radeon HD 5165, İntel i3-330M) almışlardı. 2015-2016 civarında yandı ve mavi ekran verdi.

Son düzenleme:
Hayatınızda ilk bilgisayarla nasıl tanıştınız, tahmini kaç yılında ve kaç yaşında tanıştınız? :)

Benim ki herhalde 2002 falandı o zamanlar 6 yaşındaydım, atari oynamayı çok severdim özellikle Super Mario'yu, abim beni o zaman internet cafe'ye götürmüştü ama öyle kapsamlı bir cafe değildi daha çok atari salonu gibi birkaç tanede bilgisayar vardı, bana Super Mario'ya benzer bir oyun açmıştı. Sonra bir daha unutamamıştım bilgisayarı :D O zamanlar dedemden hep kırmızı traktörünü isterdim ondan sonra bilgisayar + kırmızı traktör istemeye başladım :D
2009 Falan sünnet hediyemdi :D. Gta Vice City oynuyordum. Güzel günlerdi...

4-5 yaşlarındayken tanıştım o zamanlar yıl 2015.XP vardı bilgisayarda 1 GB RAM vardı. Evet yaşım 11.

6 yaşımda anneannemdeki dayımın bilgisayarı. İçinde ne ararsan vardı, GTA Kurtlar Vadisi, Sam, Tekken, Street Fighters, CoD 1, CoD 2. O bilgisayar belki 20 yıllık. Ama hala sapasağlam. Her kapatışımızda direkt PSU'dan kapatırdık :).

2007,3 yaşındayken kuzenimden CS 1.5 görmüştüm ve nedense o yaşım da böyle oyunlar çok hoşuma gidiyordu. Ama tabi ki de ben oynayamıyordum.

5 Yaşımda emektar laptopla başlamıştın.

Geri
Yukarı