İlk buluşmada nasıl davranılmalı?

Dostum yanlış anlama ama kızla sıcak bir şeyler yaşamak istiyorsan yaşın daha çok küçük aklında bulunsun bulaşma bu yaşta cinselliğe. Ha ben seviyorum sadece diyorsan daha çok gençsin geçici şeyler bunlar. Demek istediğim kızla yakın ol ama bağlanma fazla yüz verme emin ol deli gibi aşık hissediyorsan bile çok geçici şeyler. Hem sen daha şuan kızı çok beğeniyor olabilirsin ama lise son zamanlarında üniversitede çok daha güzel ilişkiler yaşarsın. Demek istediğim bağlanma kıza.

Arkadaşlar merhaba, yaşım 14.
Pazar günü bir kızla buluşacağım başa baş, ama hayatımda hiçbir kızla gezmedim nasıl davranmam gerektiğini bilmiyorum, kız benden soğuyacak diye korkuyorum.
Sizce nasıl davranmalıyım kötü geçsin istemiyorum.
Kanka. Kızı çok sıkma. Ayrıca kendini kıza ezdirme. Biraz da bakımlı git bu arada. Ben de böyle açılmıştım.

Dostum yanlış anlama ama kızla sıcak bir şeyler yaşamak istiyorsan yaşın daha çok küçük aklında bulunsun bulaşma bu yaşta cinselliğe.
Hocam zaten ikimizde cinsel ilişkiye girmek istesek bile istesem bile yapmam tutarım kendimi, çok riskli iş bunlar kız sonra hamile kalırsa hayatımın hatasını yaparım

Hocam zaten ikimizde cinsel ilişkiye girmek istesek bile istesem bile yapmam tutarım kendimi, çok riskli iş bunlar kız sonra hamile kalırsa hayatımın hatasını yaparım
Cinsel ilişkilere var daha kanka. Sen bu yaşta kızlarla konuş, takıl. Kızlarla olan etkileşimini arttır. Sonra sevgili falan yaparsın.

Arkadaşlar merhaba, yaşım 14.
Pazar günü bir kızla buluşacağım başa baş, ama hayatımda hiçbir kızla gezmedim nasıl davranmam gerektiğini bilmiyorum, kız benden soğuyacak diye korkuyorum.
Sizce nasıl davranmalıyım kötü geçsin istemiyorum.
Kibar ol, arkana yaslanarak otur, iltifatlarda bulun ufak ufak ayarini kacirmadan yeterli. Butun kizlari tavlayabilirsin bu sekilde.

Yaşın daha küçük 14 yaşında nasıl muhabbet döner orasını bilmem. Kız seni sevdiyse ne yapar eder ikinci bir buluşma ister ya da ikinci buluşma istediğini kabul eder. Ama bu yaşta çocuk olduğunuz için buluşunca milkshake içerken fazla kasmamaya çalış yudum yudum içip sohbet et. Tabii sizin sohbet LGS hakkında ya da bts hakkında olur ama mecbur katlanacaksın. Bol şans.

Geri
Yukarı