İlk buluşmada nasıl davranılmalı?

Arkadaşlar merhaba, yaşım 14.
Pazar günü bir kızla buluşacağım başa baş, ama hayatımda hiçbir kızla gezmedim nasıl davranmam gerektiğini bilmiyorum, kız benden soğuyacak diye korkuyorum.
Sizce nasıl davranmalıyım kötü geçsin istemiyorum.
Bir kız olarak yazıyorum. Kız sana boş değilse onun da kafasında bu tarz şüpheler olacaktır. Onun da ilk buluşmasıysa kasılabilir, yanında kendi gibi davranmayabilir. Bu tarz durumlarda utandırmadan olayı idare et. Onun sevdiği konulardan bahset. Bir de planınız ne bilmiyorum ama sadece oturmayın. Gezin dolaşın, bu ikinizin de daha rahat olmasını sağlar.

Arkadaşlar merhaba, yaşım 14.
Pazar günü bir kızla buluşacağım başa baş, ama hayatımda hiçbir kızla gezmedim nasıl davranmam gerektiğini bilmiyorum, kız benden soğuyacak diye korkuyorum.
Sizce nasıl davranmalıyım kötü geçsin istemiyorum.
Allah yarabbim. Aklıma bir hafta öncesi geliyor. Neyse ne yaparsan yap yemeğe tükürme(ciddiyim). Bende aynı şeyi yaşadım. Heyecandan ne yapacağımı şaşırdım. Bi saniye geliyorum diyip öylesine dolanıp geri yanına geldim. Sonra konuştuk. Yanımda arkadaşım olacak armut vardı. Zaten beni gömen oydu. Neyse artık başka zaman baş başa buluşuruz.🤮

Arkadaşlar 17 gün sonra yazıyorum, isteyen inanır isteyen inanmaz, konuştuğum kız aslında erkekmiş :D Arkadaşım şaka yapmak istemiş fake hesap açıp takip isteği atmış bende gerçek kız sandım
Yani gerçekten kendimi salak gibi hissettim :D
Kızla sanaldan mı konuştun? Allahım sabır ver :D

Arkadaşlar 17 gün sonra yazıyorum, isteyen inanır isteyen inanmaz, konuştuğum kız aslında erkekmiş :D arkadaşım şaka yapmak istemiş fake hesap açıp takip isteği atmış bende gerçek kız sandım.

Bu kadar tantana sanaldan konuştuğun bir kız için miydi?

Arkadaşlar 17 gün sonra yazıyorum, isteyen inanır isteyen inanmaz, konuştuğum kız aslında erkekmiş :D Arkadaşım şaka yapmak istemiş fake hesap açıp takip isteği atmış bende gerçek kız sandım
Kardeşim çok muhtaçsın kafa yapının değiştir bolluk mantalitesine ulaşmaya çalış.

Arkadaşlar 17 gün sonra yazıyorum, isteyen inanır isteyen inanmaz, konuştuğum kız aslında erkekmiş :D arkadaşım şaka yapmak istemiş fake hesap açıp takip isteği atmış bende gerçek kız sandım.

Yapacak bir şey yok kanka. Kılıcı keskin olan kazanacak. Gazan mübarek olsun.

Geri
Yukarı